Małgorzata Rozenek-Majdan: "Już nigdy więcej w życiu". Porównała Iron Majdan, Azja Express i Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

Małgorzata Rozenek-Majdan porównała Iron Majdan i Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan nie boi się wyzwań. Brała udział w kilku reality show. Każdy program był dla niej ekstremalnym doświadczeniem. Sprawdź, który był najtrudniejszy: "Iron Majdan", "Azja Express" czy "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?

Małgorzata Rozenek-Majdan o "Iron Majdan", "Azja Express" i "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Małgorzata Rozenek-Majdan porównała swój udział w programach "Iron Majdan", "Azja Express" i "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Poprzednie reality show były dla niej również trudne. Realizacja zadań wymagała zaangażowania, wytrzymałości oraz przekraczania swoich kolejnych granic. - Bez wątpienia 'Pokonaj mnie, jeśli potrafisz' jest najtrudniejszy - porównując 'Azja Express', 'Iron Majdan' i 'Pokonaj mnie, jeśli potrafisz' - to jest taka skala dwa światy dalej - wyznała Małgosia.

RANKING najlepszych tekstów Małgorzaty Rozenek w "Azja Express"
Zobacz wideo!

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym reality show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" podjęła wyzwania w sześciu dyscyplinach i rywalizację z sześcioma mężczyznami. Uczestnicy reality show to: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz.

To, co działo się w 'Pokonaj mnie, jeśli potrafisz', to jest naprawdę ekstremalne doświadczenie. Wszystko to, co robiłam we wcześniejszych programach, mogłabym zrobić dzisiaj, tu i teraz w srebrnej zbroi. Gdyby mi ktoś powiedział: Idź i odtwórz to, co było na Islandii, co robiłaś w 'Iron Majdan. W tych szpilkach jestem w stanie to zrobić. Natomiast to, co robimy w 'Pokonaj mnie, jeśli potrafisz' to jest coś, czego z ręką na sercu lub na piersi - powiem wprost: nie chcę przeżywać już nigdy więcej w życiu
- oznajmiła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - zasady programu

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

W "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. Wszyscy mężczyźni oraz Małgosia mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Rywale muszą sprawdzić się w jednej z dyscyplin. Zadanie nie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Ich zmagania widzowie obejrzą w reality show.

Uczestnicy programu Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska, Joanna Jędrzejczyk
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wojtek Łozowski
+4
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości