Wspinaczka po drzewie na czas. Kto był szybszy w Pokonaj mnie, jeśli potrafisz?

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wyścig po drzewach na czas
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Piotr Głowacki wspinali się po drzewach na czas. Niska temperatura utrudniała szybkie dotarcie do celu. Zobacz fragment trzeciego odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 3.

W czwartej konkurencji rywale wystartowali w równoległym wyścigu wspinaczkowym po pniach. Dzwonek był umieszczony na wysokości 20 metrów, wygrywa ten, kto pierwszy w niego uderzy. Zadanie odbyło się w trudnych warunkach atmosferycznych. Niska temperatura utrudniała szybkie dotarcie do celu. Za przygotowanie zawodników odpowiadał alpinista i taternik – Robert Kleta. Małgorzata Rozenek-Majdan osiągnęła lepszy czas – dotarła do celu w 2 minuty i 20 sekund. Piotr Głowacki wykonał zadanie w 2 minuty i 55 sekund.

Małgorzata Rozenek-Majdan: "Nigdy nie umierałam, ale tak sobie to wyobrażam"
Małgorzata Rozenek-Majdan: "Nigdy nie umierałam, ale tak sobie to wyobrażam"
Małgorzata Rozenek-Majdan na długo zapamięta ten trening. Lodowata woda spowodowała bolesne doświadczenie zimna. Zobacz fragment pierwszego odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - gdzie oglądać?

Premiera nowych odcinków "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w Player.pl. Małgorzata Rozenek-Majdan w zupełnie nowej roli zaskoczy widzów. Program składa się z 6 odcinków. W każdym z epizodów gwiazda zrealizuje wyzwanie rzucone jej przez jednego z mężczyzn.

Uczestnicy programu to: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Obie pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości