Łukasz Kadziewicz zapewnia, że widzowie zmienią zdanie o Małgorzacie Rozenek-Majdan po "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Łukasz Kadziewicz o Małgosi Rozenek-Majdan
Źródło: TVN
"Fantastyczna laska z krwi i kości" - tak o Małgorzacie Rozenek-Majdan wypowiada się Łukasz Kadziewicz. Były siatkarz będzie rywalizował z Małgosią w drugim odcinku programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Łukasz Kadziewicz w najnowszym odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" stawi czoła swojemu lękowi, jakim jest lęk wysokości. Misją specjalną będzie wspinaczka. Mężczyzna podkreśla, że zadanie nie jest łatwe, a jego rywalka to prawdziwa twardzielka.

Jeżeli patrzysz na Małgorzatę Rozenek-Majdan i widzisz pańcię z Instagrama i wielką celebrytkę noszoną w lektyce, to jak zobaczysz te 6 odcinków - zmienisz zdanie
powiedział Łukasz.
Zobaczysz fantastyczną laskę z krwi i kości, która wie, co to jest pot, smród i łzy, jeżeli chodzi o rywalizację sportową
- dodał mężczyzna.

Uczestnicy programu Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

Uczestnicy programu Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska, Joanna Jędrzejczyk
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wojtek Łozowski
+4
Zobacz galerię

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - zasady programu

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

Małgorzata Rozenek-Majdan i trenerki: Zofia Szawernowska i Joanna Jędrzejczyk w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Jędrzejczyk
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska
Joanna Jędrzejczyk
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska
+4
Zobacz galerię

W "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. Wszyscy mężczyźni oraz Małgosia mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Rywale muszą sprawdzić się w jednej z dyscyplin. Zadanie nie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Ich zmagania widzowie obejrzą w reality show.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości