Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan przegrała w rzucaniu siekierą do celu

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan przegrała w rzucaniu siekierą do celu
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Piotr Głowacki zmierzyli się z w rzucaniu siekierą. Zobacz fragment trzeciego odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 3.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Piotr Głowacki podjęli rywalizację w 4 konkurencjach jako drwale. Zawodnicy zmierzyli się ze sobą w trudnych i niebezpiecznych dyscyplinach. Pierwsze zadanie to rzucanie półtorakilogramową siekierą do tarczy. Starali się zdobyć jak najwięcej punktów. Nad przygotowaniem Małgosi i Piotra oraz przebiegiem misji czuwała trenerka Karolina Pach. Piotr Głowacki zdobył 110 punktów, Małgorzata Rozenek-Majdan tylko 30. Aktor wygrał pierwszą rundę.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - na czym polega program?

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości