Gosia Rozenek-Majdan zdenerwowała się. Ścinanie drzewa do celu nie było łatwe

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Ścinanie drzewa do celu było wyzwaniem
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan kontra Piotr Głowacki. Ścięcie drzewa i trafienie do celu wymagało ogromnej precyzji. Zobacz fragment trzeciego odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 3.

Małgorzata Rozenek-Majdan w 3. odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" zmierzyła się z Piotrem Głowackim. Trzecie zadanie polegało na ścięciu drzewa do celu wyznaczonego przez palik. Był to test na precyzję i odporność na stres. Niezbędna była odpowiednia technika oraz koncentracja w trakcie wykonywania tej misji. Kamil Szarmach nadzorował poprawną realizację zadania. Piotr Głowacki wygrał trzecią rundę. Udało się mu bardziej precyzyjnie ściąć drzewo do celu.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - nowy program w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości