Wojtek Łozowski zmierzy się z Małgorzatą Rozenek-Majdan. W jakiej dziedzinie?

Wojtek Łozowski rywalem Małgorzaty Rozenek-Majdan
Wojtek Łozowski będzie rywalizować z Małgorzatą Rozenek-Majdan w nowym programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w TVN.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - Wojtek Łozowski

Wojtek Łozowski
Wojtek Łozowski

Kim jest Wojtek Łozowski?

Muzyk, wokalista, autor tekstów, a także założyciel i były wokalista grupy Afromental. Aktor, juror oraz uczestnik programów rozrywkowych. 

Wyzwanie, które rzuci Małgorzacie Rozenek-Majdan, będzie polegało na ukończeniu biathlonu, czyli biegów narciarskich połączonych ze strzelectwem zimą.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - zasady programu

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje wyzwania rzucane jej przez osoby ze świata sportu, filmu, muzyki. Mężczyźni ci stają się równocześnie jej rywalami i również muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Po tygodniach morderczych treningów, setkach godzin spędzonych na ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowań bez żadnej taryfy ulgowej, stają do emocjonującego pojedynku.

Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Obie pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości