Małgorzata Rozenek-Majdan: "To nie jest nowy program. To jest nowe życie"

Małgorzata Rozenek-Majdan w wywiadzie
Małgorzata Rozenek-Majdan: "To nie jest nowy program, to jest nowe życie"
Małgorzata Rozenek-Majdan: "To nie jest nowy program, to jest nowe życie"
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz od 16 kwietnia w TVN
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz od 16 kwietnia w TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym reality show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" podjęła wyzwania w sześciu dyscyplinach i rywalizację z sześcioma mężczyznami. Jak mówi, ten program zmienił wszystko!

Spotkaliśmy się z Małgosią Rozenek-Majdan na planie programu, w trakcie jej przygotowań do kolejnego wyzwania. Gwiazda opowiedziała nam, jak wielką zmianą okazał się dla niej ten projekt.

- To jest totalnie nowe życie, to znaczy nie jesteś w stanie zrobić tego w półśrodkach, albo wchodzisz w to z taką pełną świadomością, że ten program... Podam ci przykład. Ja do tej pory, jak wchodziłam na plan swojego programu, to wchodziłam na plan i jak schodziłam z tego planu, bo się kończyły zdjęcia, wracałam do domu i byłam prywatną Małgosią. Tutaj ja jestem 24 godziny na planie tego programu. Tylko, że czasem są kamery, czasem ich nie ma - opowiedziała Małgosia.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: TVN

- Cały ten program jest po prostu nowym etapem mojego życia i wiedząc jak wiele poświęcenia, energii, zaangażowania będzie mnie ten program kosztował, to postanowiłam sobie sprawić przyjemność i zrealizować jedno z największych marzeń mojego życia, które wydawało mi się, że nigdy nie będę w stanie zrealizować, bo wydawało mi się, że po prostu nie znajdę na to czasu - dodała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz od wtorku 16 kwietnia w TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - nowy program w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Łukasz Kadziewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kajetan Kajetanowicz, Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Łukasz Kadziewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kajetan Kajetanowicz, Piotr Głowacki
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - uczestnicy

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" rywalizuje z sześcioma mężczyznami. Uczestnicy reality show to: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz.

Piotr Głowacki wcieli się w rolę drwala. Łukasz Kadziewicz będzie się wspinał na komin, który ma pond 250 metrów wysokości. Kajetan Kajetanowicz przygotował wyzwanie rowerowe, to będzie szybka jazda. Wojtek Łozowski stoczy zimowy pojedynek z biathlonu w warunkach zimowych. Łukasz Orbitowski będzie pływał w Bałtyku, w lodowatej wodzie. Kuba Nowaczkiewicz przejdzie po linach na dużej wysokości. Wszyscy panowie razem z Małgorzatą wykonają trudne fizycznie zadania oraz zrealizują ekstremalne sportowe wyzwania.

Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Jako ekspertki pomagają jej przygotować się do sportowych zadań i rywalizacji.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - premiera w TVN

Premiera programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Odcinki będą dostępne również w Playerze. Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzyła się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem.

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Uczestnicy programu Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska, Joanna Jędrzejczyk
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wojtek Łozowski
+4
Zobacz galerię

Autor: A. Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości