"Pani taka wariatka jest". Kuba opowiedział Małgosi o wypadku i trudnych przeżyciach w Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba opowiedział Małgosi o wypadku i trudnych przeżyciach
Źródło: TVN
Pierwsze spotkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kuby Nowaczkiewicza. Influencer był trochę zawstydzony. Zobacz fragment 5. odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 5.

W nowym odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan przyjęła ekstremalne wyzwanie. Na pojedynek wyzwał ją influencer – Kuba Nowaczkiewicz. Ich pierwsze spotkanie odbyło się w Warszawie. Szybko znaleźli wspólny język. Kuba na początku był onieśmielony obecnością Małgosi.

- Pani taka wariatka jest, nie? - zapytał Kuba.

- Prywatnie tak, służbowo nie - odpowiedziała Małgosia.

Kuba opowiedział Małgosi o wypadku i trudnych przeżyciach. Jego wielkim marzeniem była profesjonalna gra w piłkę nożną. Niestety miał wypadek samochodowy. Stracił czucie w stopie. Miał też kryzysowe doświadczenia w życiu rodzinnym i osobistym. Musiał pracować, aby zarobić na swoje utrzymanie. Mama wyjechała z kraju. Tata miał problem z alkoholem. Kuba poradził sobie z problemami i zaczął trenować MMA.

Kuba Nowaczkiewicz - kto to?

Kuba Nowaczkiewicz ma 26 lat. Zyskał popularność dzięki występom na galach MMA. Nagrywa także piosenki, chce podbić rynek muzyczny. Instagramowe konto Influencera śledzi około pół miliona followersów. Jest bardzo popularny w Internecie, świat telewizji to dla niego zupełnie nowe przeżycie. Jest otwarty na współpracę z Rozenek-Majdan. Świetnie się rozumieją, pomimo różnych życiowych doświadczeń.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości