Czy Joanna Jędrzejczyk zmieniła zdanie na temat Rozenek-Majdan po "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?

Joanna Jędrzejczyk o współpracy z Gosią Rozenek-Majdan w Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Źródło: TVN
Joanna Jędrzejczyk doceniła zaangażowanie Małgosi Rozenek-Majdan w pracę przy programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Dowiedz się, jak wyglądały ich relacje na planie. Czy mistrzyni zmieniła zdanie na temat gwiazdy TVN?

Joanna Jędrzejczyk trenerką Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Joanna Jędrzejczyk opowiedziała o swoim pierwszym spotkaniu z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Poznały się kilka lat temu podczas gali sportowej. W 2024 roku rozpoczęły przygotowania do programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

- Gosia jest osobą, która złapie vibe chyba z każdym. Jest bardzo kontaktową osobą. Jest bardzo zadaniowa, jest skupiona na tym co w życiu robi, co sobie założy, co chce osiągnąć. Przyjemność współpracy - stwierdziła z uśmiechem Joanna Jędrzejczyk.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Joanna Jędrzejczyk, Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szwernowska
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Joanna Jędrzejczyk, Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szwernowska
Źródło: TVN

Jędrzejczyk po współpracy z Rozenek-Majdan i przygotowaniach do programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" jest bardzo pozytywnie zaskoczona. Mistrzyni boksu tajskiego uważa, że Gosia jest bardzo pracowitą osobą, wytrwale dąży do postawionego sobie celu. Docenia jej odwagę przy realizacji wyzwań i rywalizacji w bardzo trudnych dyscyplinach z mężczyznami.

Gosia jest naprawdę barwną postacią, bardzo interesującą osobą, która działa społecznie. Dużo działa w polskim show-biznesie. Ta nasza relacja na planie naprawdę była dobra. Nic mnie nie zdemotywowało, ani nie wpłynęło niekorzystnie na naszą znajomość. Jestem jeszcze bardziej pozytywnie zaskoczona, jak bardzo zdeterminowana i profesjonalna jest Gosia Rozenek w tym, co robi. Bardzo często tego nie widać na ekranach telewizorów, czy podczas oglądania takiego programu, ale Gosia jest tytanem pracy
- skomentowała Joanna Jędrzejczyk.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej znanych i utytułowanych zawodniczek sztuk walki. Jako 16-latka rozpoczęła treningi boksu tajskiego i już po pół roku została mistrzynią Polski w tej dyscyplinie. Joanna rywalizowała w muay thai przez 10 lat i pobiła rekord 70 zwycięstw, zdobywając sześciokrotnie mistrzostwo świata i pięć razy mistrzostwo Europy. Jako pierwsza Polka trafiła do renomowanej organizacji UFC (Ultimate Fighting Championship), w której kilkukrotnie broniła tytułu mistrzowskiego w wadze słomkowej. Karierę sportową zakończyła w 2022 roku.

Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska pomagają Małgorzacie Rozenek-Majdan w przygotowaniach do programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Obie są mentorkami dla gwiazdy TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan i trenerki: Zofia Szawernowska i Joanna Jędrzejczyk w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Jędrzejczyk
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska
Joanna Jędrzejczyk
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska
+4
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości