"Jesteśmy z trochę innych światów". Kuba Nowaczkiewicz kontra Małgosia Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz o współpracy z Małgosią Rozenek-Majdan
Źródło: TVN
Kuba Nowaczkiewicz wyzwał na pojedynek Małgorzatę Rozenek-Majdan. Zmierzą się ze sobą na slackline. Ich zmagania widzowie mogą obejrzeć w 5. odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz": Małgorzata Rozenek-Majdan i Kuba Nowaczkiewicz

W nowym odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan podejmie ekstremalne wyzwanie, rzucone jej przez influencera – Kubę Nowaczkiewicza. Jego Instagramowe konto śledzi około pół miliona followersów!

Kuba Nowaczkiewicz opowiedział o współpracy z Małgorzatą Rozenek-Majdan i przygotowaniach do rywalizacji w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

- Fajna jest bardzo i wspieramy się dużo. Jest śmiesznie. Jest bardzo otwarta. Nie było czegoś takiego, że przychodzę i przyszła gwiazda telewizji, a ja jestem z Internetu. Małgosia jest bardzo otwarta na poznawanie mnie - zapewnia.

Nowaczkiewicz jest bardzo popularny w Internecie, świat telewizji będzie dla niego zupełnie nowym doświadczeniem. Jest otwarty na współpracę z Rozenek-Majdan. Świetnie się rozumieją.

- My jesteśmy z trochę innych światów, dorastaliśmy w innych otoczeniach, więc mamy dużo spostrzeżeń na temat naszej wspólnej rzeczywistości. Teraz aktualnie jesteśmy też z innych światów, bo telewizja i Internet bardzo się od siebie różnią.

Małgosia jako osoba, naprawdę jest bardzo w porządku. Naprawdę jest super babką
- stwierdził Kuba Nowaczkiewicz.
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan z trenerem
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan z trenerem
Źródło: TVN

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - slackline w programie

Slackline to będzie bardzo trudna i wymagająca misja! Małgorzata Rozenek-Majdan i Kuba Nowaczkiewicz będą chodzić po taśmie, przymocowanej pomiędzy dwoma stabilnymi punktami, na dużej wysokości. Utrzymanie równowagi to bardzo trudne zadanie. Taśma jest mocno napięta, ale ugina się pod ciężarem ciała i chybocze na boki.

Wzajemnie się wspieramy, pomagamy sobie. W tym przypadku można powiedzieć, że nawet trzymamy się za ręce. Naprawdę podczas chodzenia trzymamy się dosłownie za ręce - powiedział Kuba, nawiązując do wspólnych treningów z Małgosią.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz z trenerem
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz z trenerem
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości