Małgosia Rozenek-Majdan przerażona: "O Jezu! Przyznać się Wam do czegoś?". Pokonaj mnie, jeśli potrafisz PRZED EMISJĄ W TV

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgosia Rozenek-Majdan przerażona
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Kuba Nowaczkiewicz podjęli wyzwanie na slackline. Premiera piątego odcinka "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 14 maja o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 5., sneak peek

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" zmierzy się z popularnym influencerem. Kuba Nowaczkiewicz zaproponował pojedynek na slackline. Razem z Małgosią będą chodzić po taśmie przymocowanej na dużej wysokości. To dla nich test z równowagi i odwagi. Taśma ugina się pod ciężarem ciała. Opanowanie techniki odpowiedniego poruszania się oraz pokonanie lęku wysokości to ogromne wyzwanie.

Trening z wykorzystaniem technologii VR był trudnym zadaniem dla Małgorzaty i Kuby. Oboje mieli problemy z dostosowaniem się do wirtualnej rzeczywistości podczas chodzenia po linie. Rozenek-Majdan wyznała, że bała się otworzyć oczy. To tylko rozgrzewka przed finałem.

"O Jezu! Przyznać się Wam do czegoś? Mam cały czas zamknięte oczy. Macam na ślepo stopami
- wyznała Małgosia.
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan z trenerem
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan z trenerem
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan kontra Kuba Nowaczkiewicz. Zwiastun 5. odcinka Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - gdzie oglądać

Premiera 5. odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 14 maja o godz. 21:35 w TVN. Odcinki są dostępne również w Playerze. Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz z trenerem
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz z trenerem
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości