Łukasz Orbitowski wygrał wyścig z Małgorzatą Rozenek-Majdan w Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Łukasz Orbitowski wygrał wyścig w lodowatym Bałtyku
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Orbitowski rywalizowali ze sobą w bardzo zimnej wodzie. Ścigali się ze sobą pływając w Bałtyku. Zobacz fragment pierwszego odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 1.

Finałowy wyścig w 1. odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" odbył się w Morzu Bałtyckim, w ekstremalnych warunkach. Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Orbitowski wykorzystali maksymalnie swoje umiejętności po 4 tygodniach przygotowań do rywalizacji. Dystans do przepłynięcia wynosił około 200 metrów. Temperatura wody była bardzo niska, w przedziale od 1 do 4 stopni Celsjusza. Warunki były niesprzyjające, wiatr i boczna fala utrudniały pływanie. Po 5 minutach i 14 sekundach na brzeg jako pierwszy dotarł Łukasz. Pisarz pokonał Małgorzatę, wygrał rywalizację.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - nowy program w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości