Małgorzata Rozenek-Majdan i Orbitowski trenowali w wodospadzie. "Proszę puść mnie!"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Rozenek-Majdan i Orbitowski trenowali w wodospadzie
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Orbitowski zmierzyli się z zimnem w wodospadzie Podgórna. Zobacz fragment pierwszego odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 1.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Orbitowski chcieli jak najlepiej adaptować się do zimna. Trenowali do finałowej konkurencji w lodowym pływaniu w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". W tym celu odwiedzili mekkę polskich morsów i zanurzyli się w wodospadzie Podgórna. Temperatura wody nie przekraczała jednego stopnia powyżej zera! Było to ekstremalne doznanie. Pomagał im Łukasz Szpunar, rekordzista Księgi Rekordów Guinnessa w siedzeniu w kostkach lodu.

- Woda jest tak, jakby ci sztylety wbijało. Przez to, że ona się rusza - to jest tak jakbyś ogniem albo sztyletami był bity - stwierdziła Małgosia.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - na czym polega program?

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości