Małgorzata Rozenek-Majdan testuje swoją wytrzymałość: "Czujesz ból nóg i spastyczność mięśni"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan w wannie pełnej lodu
Źródło: Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła widzów "Dzień Dobry TVN". Weszła do wanny wypełnionej lodem. To jedno z zadań, które wykonała także w swoim nowym programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Małgorzata Rozenek-Majdan - lodowe pływanie

W związku z premierą programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan była gościem w studio "Dzień Dobry TVN". Towarzyszyli jej trener zimna - Łukasz Szpunar oraz psycholog sportu i biznesu - Zofia Szawernowska. Razem z Pauliną Krupińską-Karpiel i Damianem Michałowskim rozmawiali o trudnym wyzwaniu, jakim było dla Małgosi lodowe pływanie w Bałtyku oraz treningi przygotowujące do zadania. Rywalem w tej dyscyplinie był pisarz, Łukasz Orbitowski. Zmagania dwójki bohaterów programu z zimnem widzowie obejrzą 16 kwietnia, w pierwszym odcinku nowego reality show.

Gwiazda w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o udziale reality show. Ogromnym wyzwaniem było dla Małgosi lodowe pływanie. Temperatura wody w Bałtyku zimą była bardzo niska. Treningi poprzedzające wyścig wodny były bardzo trudne. Jeden z nich polegał na oswajaniu ciała z zimnem. Rozenek-Majdan pod opieką trenera weszła do wanny wypełnionej kostkami lodu. Na początku bardzo źle znosiła to doświadczenie. Z czasem przyzwyczaiła się do ekstremalnie niskiej temperatury.

Małgorzata Rozenek-Majdan w studio "Dzień Dobry TVN" weszła do wanny z lodowymi kostkami i powtórzyła swój trening z programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski byli w szoku. Podziwiali wytrzymałość gwiazdy.

- Na takie doznania nigdy nie jest się gotowym, dlatego trzeba po prostu od razu to robić – powiedziała Małgosia do Pauliny.

Następnie opisała najtrudniejsze dla siebie momenty podczas kąpieli w lodowatej wodzie. Podzieliła się swoimi odczuciami i lekcją, jaką była dla niej nauka adaptacji na niskie temperatury.

- To jest tak, że czujesz ból nóg i spastyczność mięśni. One zaczynają reagować, szczególnie stopy, zaczyna je trochę wykręcać. Ale ja cały czas myślę o tym, jak pięknie będzie wyglądało moje udo, bardzo ładnie zliftingowane. Tak naprawdę zupełnie serio istotne jest, że wystawianie siebie na takie ekspozycje sprawiają, że stajesz się odporniejsza na wydarzenia w przyszłości – dodała gwiazda.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - kiedy premiera?

Premiera pierwszego odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Reality show będzie można oglądać także w Playerze. Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizowała z sześcioma przeciwnikami. W każdym epizodzie reality show podjęła nowe wyzwanie.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz od wtorku 16 kwietnia w TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - uczestnicy

Małgorzata Rozenek-Majdan nie boi się nowych doświadczeń, świadomie podjęła sportowe wyzwania. Zmierzyła się ze swoimi słabościami, pokonała ograniczeń ludzkiego ciała i psychiki. W ekstremalnych dyscyplinach przyjęła propozycję rywalizacji z sześcioma mężczyznami. Uczestnicy "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" to: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz. Wszyscy panowie razem z Małgorzatą wykonają trudne fizycznie zadania oraz zrealizują ekstremalne sportowe wyzwania. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań i rywalizacji.

Uczestnicy programu Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska, Joanna Jędrzejczyk
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wojtek Łozowski
+4
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości