Czy publiczność w "Milionerach" wie, o czym marzą androidy?

Milionerzy
Milionerzy: O czym marzą androidy?
W poniedziałek poznamy Karola, który w pytaniu o książkę będzie potrzebował pomocy publiczności.

Milionerzy. Karoł Łyda w poniedziałek rozpocznie swoją grę

Karol Łyda potrzebował niecałych 7 sekund, żeby ułożyć w odpowiedniej kolejności łamaniec językowy. Był jedyną osobą, która zrobiła to poprawnie. Karol jest audytorem wewnętrznym w obszarze budownictwa kubaturowego. Czyli? - Analiza ryzyk i szans na etapie pozyskiwania kontraktów i realizowania kontraktów - doprecyzował Karol. - Staram się nie być straszny, raczej rzetelny - dodał gracz.

Karol na początku swojej gry zmierzy się z pytaniem, na które nie będzie znał odpowiedzi.

Philip K. Dick tytułem swojej powieści stawia pytanie, czy androidy marzą o elektrycznych:

A: owcach

B: owocach

C: gitarach

D: światach

- Poprosiłbym publiczność o pomoc, ostatecznie - od razu decyduje Karol. Czy publiczność wskaże prawidłową odpowiedź? Dowiemy się już w poniedziałek po 20:55!

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

Ile osób wygrało milion w "Milionerach"?

Do tej pory mieliśmy siedmiu milionerów w polskiej edycji programu. Krzysztof Wójcik sięgnął po najwyższą nagrodę w 2010 roku. W 2018 roku emerytowana nauczycielka Maria Romanek została drugą polską milionerką, a jako trzecia, w 2019 roku, czek otrzymała Kasia Kant-Wysocka. Dwa lata później bank rozbił muzykolog Jacek Iwaszko, a w 2022 roku piątym milionerem został Tomasz Orzechowski, który zasłynął niezwykle opanowaną grą. Na początku 2024 roku szóstym milionerem został Mateusz Żaboklicki. Tomek Boruch dołącza do grona zwycięzców jako siódmy.

Reporter: Anna Szafrańska

Źródło: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości