Oni wygrali milion w Milionerach. Bądź następny!

Milionerzy: Tomasz Orzechowski usłyszał pytanie za milion złotych i... znał na nie odpowiedź!
Milionerzy niedawno świętowali 23 urodziny. Do tej pory milion złotych udało się wygrać pięciu zawodnikom.

Pierwszym zawodnikiem, który opuścił studio z milionem został Krzysztof Wójcik. W 2011 roku miał 27 i był doktorantem.. „Jeszcze do mnie nie dotarło, że jestem bogaty" - mówił bohater odcinka, który przeszedł do historii programu.

"Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil?" brzmiało ostatnie pytanie.

Krzysztof Wójcik
Krzysztof Wójcik

Maria Romanek jako druga osoba w historii polskiej edycji teleturnieju "Milionerzy" wygrała milion złotych. Podczas gry była opanowana i z uśmiechem odpowiadała na kolejne pytania. Nie bała się również ryzykować. Zobaczcie drogę pani Marii do miliona.

"Milionerzy": Droga pani Marii do miliona
Maria Romanek jako druga osoba w historii polskiej edycji teleturnieju "Milionerzy" wygrała milion złotych. Podczas gry była opanowana i z uśmiechem odpowiadała na kolejne pytania. Nie bała się również ryzykować. Zobaczcie drogę pani Marii do miliona.

Maria Romanek i Hubert Urbański zaraz po emisji odcinka byli gośćmi "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem zdradzili, jak grać, żeby wygrać.

Sprawdź, na co Maria Romanek wydała milion złotych!
Maria Romanek i Hubert Urbański byli gośćmi "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem zdradzili, jak grać, żeby wygrać oraz jak wyglądają przygotowania do nowych odcinków. Na co druga w Polsce milionerka wydała wygraną? Sprawdźcie! Chcielibyście być na miejscu Marii Romanek? Pamiętajcie, że wciąż trwa casting do nowej edycji. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

W marcu 2019 roku Kasia Kant-Wysocka została trzecią laureatką głównej nagrody w historii polskich Milionerów. Dzisiaj milionerka opowiedziała nam, jaka strategia na grę sprawdziła się u niej, co doradza nowym uczestnikom i na co wydała swoje pieniądze!

Tak Kasia Kant-Wysocka wygrała milion!
Mąż Dominik mówił, żeby nie ryzykowała. Ale Kasia, choć nie była w 100% pewna odpowiedzi, postanowiła ją zaznaczyć... i wygrała milion złotych w "Milionerach"!
Na co Katarzyna Kant-Wysocka wydała swój milion?
Milionerka Katarzyna Kant-Wysocka opowiedziała nam, na co wydała wygrane w naszym programie pieniądze. Czy zrobiła sobie jakąś przyjemność?

2021 należał do Jacka Iwaszko z Warszawy. Muzykolog, który na co dzień i pracuje w Narodowym Instytucie Fryderyka Chopina, szybko rozprawił się z pytaniami i został 4 zawodnikiem, który wygrał milion złotych.

Milionerzy: Jacek usłyszał pytanie za milion złotych! I znał na nie odpowiedź!
Po raz pierwszy w tym sezonie gracz usłyszał pytanie za milion złotych. Jacek nie tylko poznał jego treść, ale również udzielił prawidłowej odpowiedzi, tym samym wygrywając milion złotych. Gratulujemy! Hubert Urbański czeka na kolejnych uczestników najpopularniejszego teleturnieju w Polsce. Każdy może zająć miejsce w fotelu naprzeciwko prowadzącego. Nie każdy potrafi jednak opanować emocje, gdy stawką jest milion złotych. Dwanaście pytań – tyle dzieli uczestników od wygranej. By o nią zawalczyć, potrzeba nie tylko ogromnej wiedzy, ale również pewności siebie i opanowania. W nowym sezonie, korzystając z koła ratunkowego, uczestnicy będą mogli ponownie wybrać pomoc publiczności. Czy to ostateczna decyzja? - na to pytanie prowadzącego czekają nie tylko osoby w studiu. Emocje udzielają się również widzom. By pokonywać kolejne etapy teleturnieju, trzeba wykazać się opanowaniem. Pokerowa twarz Huberta Urbańskiego nie zdradza żadnych emocji. Czy warto ryzykować i walczyć o najwyższą wygraną, czy może lepiej zachować gwarantowaną kwotę i zrezygnować z dalszej gry? Również z tymi pytaniami mierzą się uczestnicy. W stresujących sytuacjach pamięć potrafi płatać figle. Proste odpowiedzi nie wydają się już tak oczywiste. Poziom adrenaliny rośnie, na szczęście czas na odpowiedź jest nieograniczony. Kto tym razem spróbuje swoich sił? Komu dopisze szczęście? Jakie pytania padną w programie? Nowe odcinki „Milionerów” to pozycja obowiązkowa tej jesieni! Premierowe odcinki równolegle będzie można oglądać również na Playerze. W serwisie także archiwalne epizody – przypomnijmy sobie najciekawsze pytania w grze o milion.

Ostatni sezon również okazał się szczęśliwy. Tomasz Orzechowski w wielkim stylu dotarł do ostatniego pytania. Odpowiedź na ostatnie kosztowała go wiele nerwów, ale ostatecznie gracz opuścił studio z milionem złotych.

Milionerzy: Tomek zaryzykował przy pytaniu za pół miliona i... wygrał!
Tomasz Orzechowski jest na ostatniej prostej do miliona. Chociaż nie ma żadnego koła ratunkowego, stoi przed wielką szansą! Pytanie za milion padnie w poniedziałek 19 września o 20:55 w TVN! Hubert Urbański jest gotowy, by wręczyć czek na milion złotych kolejnemu uczestnikowi programu. Wiedza w połączeniu z opanowaniem i odpornością na stres może okazać się kluczem do sukcesu. Jakie pytania padną w nowych odcinkach? W tym teleturnieju nie wystarczy wykazać się wiedzą, by zdobyć główną nagrodę. Tylko w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali można osiągnąć sukces. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Nawet proste pytania wydają się skomplikowane. Hubert Urbański pozostaje niewzruszony, uczestnik może liczyć tylko na siebie.

ZGŁOŚ SIĘ NA CASTING DO MILIONERÓW. NIE CZEKAJ, BY WYGRAĆ MILION

podziel się:

Pozostałe wiadomości