Kto na pewno pojawi się na Uber Pandorze? "Nasz duet to sorry… nie ma podjazdu"

Hotel Paradise 8: Kto zapewnił sobie miejsce w Uber Pandorze?
Mieszkańcy Hotelu wybrali się na jedno z ostatnich wspólnych wyjść. Pod gwieździstym niebem, przy ognisku mogli przypomnieć sobie najważniejsze chwile i najbliższych ludzi, którzy towarzyszyli im podczas rajskiej przygody. To jednak tylko cisza przed burzą, bo niebawem czekała ich kolejna konkurencja! 

Nowy dzień przyniósł nowe wyzwania. Uczestnicy wzięli udział w grze o niezwykle ważny przywilej - wygrana para nie będzie brała udziału w kolejnej konkurencji i tym samym zapewniła sobie bezpieczeństwo. Wyzwanie polegało na ułożeniu tangramu, tradycyjnej chińskiej łamigłówki. Panowie musieli zaufać głosowi swoich partnerek i ułożyć klocki z zamkniętymi oczami. Po raz kolejny konkurencję wygrali Ada i Bartek, którzy w ostatnich dniach idą jak burza i nie dają innym szans. Tym samym para automatycznie zyskała miejsce podczas Uber Pandory.

Hotel Paradise 8 - odcinek 38
Hotel Paradise 8 - odcinek 38
Jestem najmocniejsza z dziewczyn, Bartek jest najmocniejszy z Panów, więc nasz duet to sorry… nie ma podjazdu
- żartowała Ada
Cieszę się, że wygrał Bartek z Adą, bo teraz my będziemy mogli naprawdę powalczyć. Bo zawsze oni są pierwsi i koniec konkurencji
- zadeklarowała Agnieszka

Pozostałe pary stanęły przed testem wiedzy o partnerze. Kto odpowie prawidłowo na najwięcej pytań? Która para wypadnie najsłabiej i tym samym opuści Hotel Paradise? Emocje sięgają zenitu!

Autor: M. Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości