Wiosenna ramówka TVN. Wiemy, kiedy wracają "Milionerzy" i jakie jest nowe koło ratunkowe!

Wiosenna ramówka TVN. "Milionerzy" wracają 4 marca!
Wiosenna ramówka TVN. "Milionerzy" wracają 4 marca!
Milionerzy: Nowe koło w nowym sezonie. Casting trwa!
Milionerzy: Nowe koło w nowym sezonie. Casting trwa!
Nowe odcinki "Milionerów" w TVN już od poniedziałku, 4 marca! Dla fanów programu jest też niespodzianka w postaci nowego koła ratunkowego. Czy uczestnicy będą z niego chętnie korzystać?

To już oficjalne! Ukochany teleturniej Polaków wróci na antenę TVN w poniedziałek, 4 marca, o 20:55. Nowe odcinki będzie można oglądać, tradycyjnie, od poniedziałku do czwartku w TVN i w Playerze.

Nowe koło ratunkowe w "Milionerach"

W tym sezonie na widzów czeka nowość: czwarte koło ratunkowe, czyli zamiana pytania. Będzie ono dostępne po osiągnięciu pułapu 40 tysięcy złotych. Czy to koło ułatwi wygranie okrągłego miliona? Przekonamy się już w marcu. Przypominamy, że taka pomoc była dostępna w czasie pandemii, kiedy odcinki były nagrywane bez udziału publiczności.

Ile osób wygrało milion w "Milionerach"?

Do tej pory mieliśmy pięciu milionerów w polskiej edycji programu. Krzysztof Wójcik sięgnął po najwyższą nagrodę w 2010 roku. W 2018 roku emerytowana nauczycielka Maria Romanek została drugą polską milionerką, a jako trzecia, w 2019 roku, czek otrzymała Kasia Kant-Wysocka. Dwa lata później bank rozbił muzykolog Jacek Iwaszko, a w 2022 roku piątym milionerem został Tomasz Orzechowski, który zasłynął niezwykle opanowaną grą.

Czy w 2024 padnie szósty milion? Przekonamy się już niedługo!

Kiedy nowe odcinki "Milionerów"?

Ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

Widzimy się już w poniedziałek 4 marca o 20:55 w TVN!

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości