Wiosenna ramówka TVN. Kuba Wojewódzki zdradził, kto wystąpi w 1. odcinku nowego sezonu?

Kuba Wojewódzki: "Ależ to będzie otwarcie". Nowy sezon od wtorku 5 marca!
Kuba Wojewódzki - kiedy premiera nowego sezonu?

Już 5 marca premiera nowego, wiosennego sezonu talk-show "Kuba Wojewódzki". I chociaż sam gospodarz oficjalnie nie potwierdził jeszcze gości pierwszego odcinka, to na jego profilu pojawiło się zdjęcie z Blowkiem.

Kuba dodał do zdjęcia komentarz:

Wszystko jest możliwe a to co nie jest zajmuje tylko trochę więcej czasu
Kuba Wojewódzki na Instagramie

Czy to właśnie Blowek pojawi się w pierwszym odcinku? Tego jeszcze nie możemy zdradzić, ale na pewno będziemy trzymać rękę na pulsie!

Kim jest Blowek?

Blowek to tak naprawdę Karol Gązwa, 28-letni youtuber. Na swoim kanale ma ponad 5 milionów subskrypcji, a jego majątek plasuje się w czołówce polskich twórców internetowych. Blowek zaczął publikować swoje treści dotyczące gier na kanale o nazwie MinecraftBlow w 2011. W wieku 17 lat zdobył pierwszy milion subskrybentów i dokonał tego jako piąty polski youtuber.

Obecnie nagrywa filmy o różnej tematyce, m.in. testuje kebaby w całej Polsce albo namawia innych znanych influencerów do pokazania prywatnych treści w telefonach.

Oglądaj program "Kuba Wojewódzki" w Playerze!

Kuba Wojewódzki - kiedy nowe odcinki w TVN?

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej było i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powrócił uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabrakło idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów.

Talk-show "Kuba Wojewódzki" powraca 5 marca!

Autor: Aleksandra Raczkowska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram Kuby Wojewódzkiego

podziel się:

Pozostałe wiadomości