Magda Gessler spełniła marzenie Iwo! Takiej przesyłki się nie spodziewał

MasterChef Nastolatki: Czy Iwo zna torty od Magdy Gessler?
Ivo Minich odpadł z programu po konkurencji z tortami w roli głównej. Te w programie MasterChef Nastolatki okazały się jego piętą achillesową. I choć pojawił się smutek po opuszczeniu programu, ku zdziwieniu Iwo, pod postem informującym o jego przegranej, pojawił się zaskakujący wpis... Magdy Gessler.

Iwo Minich - niespodzianka od Magdy Gessler!

Już w trakcie tej konkurencji eliminacyjnej dało się wyczuć, że nie wszystko idzie zgodnie z planem i że Iwo może mieć kłopoty i być zagrożony odpadnięciem. Dzielnie walczył do samego końca, niestety jego tort okazał się najsłabszy i Iwo musiał pożegnać się z programem.

Ja i torty.... to się nie łączy
- wyjaśnił Iwo Minich

Podczas przygotowywania tortu w rozmowie z Michelem, Iwo zwierzył się, że wielkie wrażenie robią na nim torty Magdy Gessler. Chłopiec nie miał jednak nigdy okazji ich spróbować.

Jak się okazało Magda Gessler zareagowała na to wyznanie umieszczając komentarz pod postem i obiecała małą niespodziankę!

Jesteś wspaniały!!! Trzymam za Ciebie bbbbb mocno kciuki i mam małą niespodziankę 🍰🦋👨‍🍳❤️ Magda
- napisała Magda Gessler

Wzruszająca reakcja Iwo na niespodziankę od Magdy Gessler - zobacz nagranie

Co było tą niespodzianką? Zobaczcie wzruszającą reakcję Iwo na prezent od Magdy Gessler! Młody kucharz nie mógł ukryć zaskoczenia, ale i szczęścia. Był ogromnie poruszony słowami cenionej kreatorki smaków.

Iwo dostał przesyłkę od Magdy Gessler
podziel się:

Pozostałe wiadomości