"Jesteś unikatowa, z innej epoki". Julia Wieniawa o zjawiskowym występie 12-letniej Zariny

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Zariny Zaradnej
Dwunastoletnia Zarina Zaradna, utalentowana harfistka z Przeźmierowa pod Poznaniem, poruszyła serca publiczności półfinału "Mam Talent!" swoim niezwykłym występem. Dziewczynka, której muzyczna pasja zaczęła się już w wieku pięciu lat, zachwyciła widzów nie tylko swoją niezwykłą techniką, ale także głębokim emocjonalnym wyrazem.
Mam Talent!: Zarina Zaradna
Mam Talent!: Zarina Zaradna

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ Zariny Zaradnej

W ostatnim półfinale wśród uczestników zabłysła młoda harfistka Zarina Zaradna. Dwunastoletnia artystka, urodzona w Charkowie, ale mieszkająca w Przeźmierowie, oczarowała widzów swoim wyjątkowym talentem i niesamowitą wrażliwością muzyczną.

Jesteś unikatowa, z innej epoki
- podsumowała ten występ Julia Wieniawa

W półfinale "Mam Talent!" Zarina zaprezentowała nie tylko niezwykłą technikę gry na harfie, ale także głębokie emocjonalne zaangażowanie, które poruszyło zarówno jury, jak i widzów w studio. Jej perfekcyjne wykonanie utworu wzbudziło burzę oklasków i owację na stojąco. Zarina, która niedawno wydała swój debiutancki album "Prima Zarina Zaradna harp", udowodniła, że jest nie tylko utalentowaną muzykantką, ale także prawdziwą artystką, zdolną dotknąć serc słuchaczy swoją muzyką.

Mam Talent! - Kim jest Zarina Zaradna?

Zarina ma 12 lat, mieszka w Przeźmierowie pod Poznaniem. Życie Zariny od lat koncentruje się wokół muzyki. Zarina od maleńkości lubiła na grać na syntezatorze. Kiedy rodzice zauważyli jej zainteresowania i zdolności znaleźli dla niej nauczycielkę gry na pianinie. Po pierwszej lekcji pani od muzyki była w szoku. Powiedziała, że Zarina jako pięciolatka radzi sobie swobodnie z programem 3-ciej klasy. Lekcje gry na pianinie brała przez rok. W wieku 6-ciu lat rozpoczęła naukę w szkole muzycznej. Grę na harfie ćwiczy codziennie, łącznie kilka godzin. Pomimo młodego wieku na swoim koncie ma wiele udziałów oraz wygranych w konkursach muzycznych – m.in. w Kanadzie, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Finlandii, Serbii, Estonii, Grecji, Hiszpanii, Włoszech i w Polsce. Zdobyła 3 nagrody Grand-Prix i 23 pierwsze miejsca.

Trampoliną do sukcesu był udział w telewizyjnym show „Wirtuozi V4+”, w którym wystąpiła w wieku 9 lat, dzięki programowi zaistniała na scenie muzycznej. Niedawno wydała swój pierwszy album płytowy zawierający 13 utworów - „Prima Zarina Zaradna harp”. Zarina jest też typową nastolatką: lubi balet i taniec - chodzi na zajęcia od 5-go roku życia. Uwielbia pływać. Lubi szkołę i dziwi ją, że ktoś nie chce rozwijać swoich talentów i pasji. Gra ze znajomymi w gry komputerowe, wyszukuje ciekawostki o modzie i makijażu, lubi filmy o zwierzętach.

W przyszłości Zariny chce być zawodową harfistką, występować, brać udział w konkursach.

Mam Talent!: Zarina Zaradna - zobacz występ

OGLĄDAJ MAM TALENT! W PLAYER.PL

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości