"Nie jesteś tu dla zabawy, paniusiu!". Rozenek-Majdan trenuje z olimpijczykiem

pmjp3
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgosia Rozenek-Majdan poznaje mistrza olimpijskiego. Nie jest miło
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgosia Rozenek-Majdan poznaje mistrza olimpijskiego. Nie jest miło
Pierwszy trening i od razu upadek. Rozenek-Majdan o biathlonie: "To będzie kabaret"
Pierwszy trening i od razu upadek. Rozenek-Majdan o biathlonie: "To będzie kabaret"
Małgosia Rozenek-Majdan musiała zmierzyć się z surowym treningiem olimpijczyka, Michaela Röscha.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. Rozenek-Majdan w biathlonie

Na wieść o biathlonie, czyli zimowym sporcie olimpijskim, Małgosia Rozenek-Majdan była zachwycona. Jak przyznaje, uwielbia oglądać zawody w tej dyscyplinie, a w dzieciństwie jeździła z rodzicami na nartach biegowych.

Po pierwszych treningach z Joanną Jędrzejczyk i Ryszardem Śmietańskim przyszedł czas na spotkanie z mistrzem olimpijskim w biathlonie. Michael Rösch od początku surowo potraktował Rozenek-Majdan, ale potem rozluźnił atmosferę i przyznał, że nastawienie Małgosi bardzo mu odpowiada, tylko... trochę za dużo mówi, zamiast trenować!

- To wojowniczka. Ona bardzo chce to zrobić i to jest nastawienie, które lubię. Myślę, że sobie poradzi. - podsumował trening sportowiec.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Źródło: East News

Na czym polega biathlon?

Biathlon to zawody zimowe. Zawodnicy muszą pokonać dystans, który zwykle wynosi od 7,5 km do 20 km, może być to zatem np. 10 km czy 15 km. Podczas biegu mają w określonych odstępach czasowych zająć stanowiska na strzelnicy. Strzały oddają z pozycji leżącej lub stojącej – w czasie całego biegu odbywa się to 2 lub 4 razy.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
+7
Zobacz galerię

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj program w Playerze!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Kim jest Wojtek Łozowski?

Muzyk, wokalista, autor tekstów, a także założyciel i były wokalista grupy Afromental. Aktor, juror oraz uczestnik programów rozrywkowych. 

Wyzwanie, które rzuci Małgorzacie Rozenek-Majdan, będzie polegało na ukończeniu biathlonu, czyli biegów narciarskich połączonych ze strzelectwem zimą.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4

Autor: A. Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości