"Przypominasz mnie kiedy byłemw twoim wieku". Marcin Prokop widzi Tymona Glapińskiego w finale

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Tymona Glapińskiego!
Tymon Glapiński, uczący się w szkole podstawowej utalentowany tancerz, zdobył serca widzów niezwykłymi umiejętnościami w półfinale programu "Mam Talent!". Jego pasja do tańca, wspierana przez rodzinę, przyniosła mu liczne sukcesy, w tym tytuł Mistrza Polski w trzech kategoriach.
Mam Talent!: Tymon Glapiński
Mam Talent!: Tymon Glapiński

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ Tymona Glapińskiego

Półfinał "Mam Talent!" był bardzo wyjątkowym momentem dla Tymona Glapińskiego, młodego ucznia szkoły podstawowej i utalentowanego tancerza z łódzkiego DNA Dance Studio. Jego niesamowite umiejętności taneczne oraz pasja do sztuki tanecznej poruszyły publiczność i jury.

Jesteś chodzącym słońcem. Wchodzisz do pokoju i pojawia się uśmiech. Jesteś super dzieciakiem
- podsumowała Julia Wieniawa
Świetnie się bawiłam podczas Twojego występu
- skwitowała Agnieszka Chylińska

Półfinałowy występ Tymona Glapińskiego w "Mam Talent!" był nie tylko wyrazem jego talentu, ale także poświęcenia i determinacji, które wkłada w realizację swoich marzeń. Jego występ poruszył publiczność i jury, pozostawiając widzów w oczekiwaniu na kolejne taneczne popisy tego młodego artysty.

Mam Talent!: Tymon Glapiński
Mam Talent!: Tymon Glapiński

Mam Talent! - kim jest Tymon Glapiński?

Tymon jest uczniem szkoły podstawowej. Tańczy od 5 lat, a od 3 jest związany z łódzkim DNA Dance Studio. Jego największe sukcesy to: Mistrz Polski 2023 w 3 kategoriach (Solo, Popping, Battle), IV miejsce na mistrzostwach Europy Solo oraz IV Miejsce na mistrzostwach Świata w Poppingu.

Taniec jest jego głównym zajęciem, na drugim miejscu jest układanie klocków LEGO. Rodzina wspiera go na każdym kroku - rodzice znajdują i wożą na warsztaty taneczne oraz turnieje, brat poświęca swój czas na wyszukiwanie utworów i podsyła najnowsze trendy muzyczne. Tymon w przyszłości chciałby zostać profesjonalnym tancerzem, a następnie trenerem.

Oglądaj "Mam Talent!" w player.pl

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości