Mam Talent!: Co wydarzyło się za kulisami 3. półfinału? [TYLKO U NAS]

Mam Talent! 15: Relacja z 3. półfinału
Trzeci półfinałowy odcinek programu "Mam Talent!" okazał się nie tylko spektakularnym widowiskiem talentów, ale również prawdziwym rollercoasterem dla uczestników i widzów. Po dziesięciu występach, dwóch uczestników zdobyło upragnione miejsca w finale.
Mam Talent!: Bartek Wasilewski i Nina Stec
Mam Talent!: Bartek Wasilewski i Nina Stec

"Mam Talent!" - Nina Stec i Bartek Wasilewski w finale programu

Bartek Wasilewski, młody raper z niezwykłą charyzmą, porwał publiczność swoim półfinałowym występem. W rozmowie z Jankiem Pirowskim uczestnik podzielił się swoimi wrażeniami po odcinku. Jak sam stwierdził, to był najważniejszy moment w jego życiu.

Udało mi się! Jednak trzeba w siebie wierzyć (...) To był najważniejszy moment w życiu (...) Dziękuję mojej mamie, bo najbardziej mnie wspiera, Agnieszce Chylińskiej... Dziękuję Wam i dziękuję również sobie!
- skomentował Bartek Wasilewski

Drugą finalistką, która wzbudziła falę emocji, była Nina Stec, tancerka o niezwykłej wrażliwości i wyrazistości. Uczestniczka opowiedziała prowadzącemu, że była bardzo zdenerwowana tuż przed ogłoszeniem wyników.

Naprawdę stresowałam się bardziej niż przed wejściem na scenę! Był dreszczyk emocji!
- skomentowała Nina Stec

Trzeci półfinał "Mam Talent!" przyniósł wyjątkowe emocje, które wstrząsnęły zarówno uczestnikami, jak i widzami. Za kulisami artyści dzielili się swoimi refleksjami i podziękowaniami. Teraz wszystkie oczy zwrócone są ku finałowi... Czy wybrani uczestnicy będą potrafili jeszcze bardziej zaskoczyć? Przekonamy się już niedługo!

Mam Talent!
Mam Talent!

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 3. odcinku na żywo?

Trzeci odcinek na żywo niezwykle popularnego programu "Mam Talent!" przyniósł widzom niezapomniane emocje i niespodzianki. Bartek Wasiliewski, wyłaniający się z tłumu swoim wyjątkowym talentem, triumfował, zdobywając pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego występ stał się fenomenem, zdobywając serca publiczności i stając się niekwestionowanym faworytem.

Następnie nadszedł czas na wyłonienie kolejnych finalnych uczestników spośród naszej ekipy utalentowanych uczestników - Nesemos Dance Team oraz Nina Stec. To właśnie oni zajęli drugie i trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. Decyzję o wyborze pozostawiono jurorom programu, których zadanie staje się coraz bardziej trudne z każdym odcinkiem. W rezultacie, jury w składzie Agnieszki Chylińskiej, Julii Wieniawy i Marcina Prokopa, do wielkiego finału awansowała Nina Stec, który teraz ma szansę kontynuować swoją walkę o zwycięstwo. Dziką kartę wciąż utrzymuje zespół "Teddy's Army".

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Bartka Wasilewskiego
Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Niny Stec

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości