"Jestem rozwalona". Agnieszka Chylińska o występie zespołu "Falochron"

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ zespołu "Falochron"
Zespół muzyczny Falorchron, złożony z serca i pasji czterech przyjaciół z Chełma, zdobył uznanie jurorów oraz publiczności półfinału "Mam Talent!" swoją niezwykłą muzyką, która przenosi słuchaczy w przestrzeń refleksji i odpoczynku.
Mam Talent!: Falochron
Mam Talent!: Falochron

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ zespołu Falochron

W półfinale programu "Mam Talent!" publiczność miała okazję doświadczyć magii muzyki i poezji śpiewanej za sprawą zespołu "Falorchron". Grupa, założona zaledwie trzy lata temu przez Michała, Grzegorza, Olę i Mateusza, zaprezentowała wyjątkowy utwór, który wypełniony był melancholią, ale też nadzieją i ciepłem.

Jesteście zgrani, pięknie przepływacie sobie tutaj muzycznie
- skomentowała Agnieszka Chylińska.

Falorchron poruszył serca widzów swoją szczerym wykonaniem i niezwykłą łącznością między muzyką a słowem, pokazując, że nawet w hałasie codzienności można znaleźć chwilę spokoju i ukojenia. Zaprezentowali swoje muzyczne umiejętności, ale także podzielił się swoją pasją i emocjami, które dotknęły serc widzów. Ich wyjątkowy występ to obietnica dalszych sukcesów i niezapomnianych przeżyć na scenie muzycznej.

Mam Talent! - poznaj zespół Falochron

Mam Talent!: Falochron
Mam Talent!: Falochron

Falochron to zespół muzyczny z Chełma, został założony 3 lata temu przez przyjaciół – Michała i Grzegorza, którzy zaprosili do współpracy Olę i Mateusza. Zespół tworzy muzykę w klimacie poezji śpiewanej z domieszką jazzu, bluesa i innych gatunków muzycznych. Celem twórczości zespołu jest przeniesienie słuchacza w bezpieczne miejsce, w przestrzeń refleksji i odpoczynku. Mimo krótkiego stażu, zespół ma na koncie sukcesy w postaci 1 miejsca na OSPPT YAPA oraz wyróżnienie na Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy Poezję”. W ubiegłym roku wydali swój debiutanci album „Nad głębiami”.

240405_MT_15_odc_6_tc14 www
Mam Talent!: Zobacz występ zespołu "Falochron"

Zespół tworzą: Michał (klawisze) - z wykształcenia jest muzykologiem, ale na co dzień zajmuje się logistyką, uwielbia poezję i fotografię przyrodniczą. W zespole poza grą na klawiszach, zajmuje się również menedżerowaniem. Grzegorz (gitara akustyczna) - jest nauczycielem WF i trenerem judo w szkole. Poza muzyką, sport to jego wielka pasja – ma czarny pas w judo oraz jest instruktorem ju-jitsu. Hobbystycznie zajmuje się stolarstwem i budowaniem instrumentów muzycznych z drewna (cajony i kije deszczowe).

Ola (wokal) - jest wykształconym muzykiem, na co dzień prowadzi swoje studio wokalne, w którym szkoli przyszłe gwiazdy. Uwielbia góry, koty i pisanie wierszy, które stają się piosenkami zespołu. Mateusz (gitara basowa)-  z wykształcenia administratywista, na co dzień pracownik chłodni w hurtowni lodów i mrożonek. Tata pięciorga dzieci, które są dla niego największą inspiracją.

OGLĄDAJ MAM TALENT! W PLAYER.PL

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości