O krok od finału! Co się wydarzyło w "Hotelu Paradise"?

Hotel Paradise 8. Podsumowanie tygodnia
Dotarliśmy do finałowego tygodnia Hotelu Paradise. Uczestnicy przeszli w tym programie prawdziwą szkołę życia - sojusze, przyjaźnie, łzy, miłość i intrygi. Zobaczcie podsumowanie ostatnich wydarzeń.

Bartek przeprosił Adę

Hotel Paradise 8: Szczera rozmowa Dominiki i Bartka

To Rajskie Rozdanie w Hotelu Paradise zaskoczyło wszystkich! Ada podjęła zaskakującą decyzję, która wywołała prawdziwą burzę, eliminując Bartka w związku z jego nagannym zachowaniem. Dominika także stała się kandydatką do opuszczenia programu, kiedy Jędrzej zdecydował wybrać na swoją partnerkę Natalię. Ostateczna decyzja została odłożona na kolejny dzień. Dwójka zagrożonych spędziła ten czas na rozmowach i pożegnaniach. Dzięki Dominice, Bartek dostrzegł swoje błędy w relacji z Adą i zdecydował się na szczere przeprosiny.

Los uczestników w rękach Jędrka

Gdy w Hotelu pojawił się list, stało się jasne, że nadszedł czas na poważne decyzje. Każdy z mieszkańców Hotelu w samotności musiał dokonać niezwykle ważnego wyboru - wytypować osobę, która będzie głosem Hotelu Paradise, osobę, która jest najbardziej sprawiedliwa i gotowa do podejmowania trudnych decyzji. Właśnie na tej osobie spoczywała największa odpowiedzialność - to ona podejmie decyzję o tym, kto z nich - Bartek czy Dominika - opuści program.

Hotel Paradise 8: Jędrek decyduje o losie Bartka i Dominiki!

Wybór padł na Jędrka. Po głębokim namyśle zdecydował on dać szansę Bartkowi, argumentując, że chłopak potrzebuje czasu na naprawę swoich błędów. Dominika, choć rozczarowana, zaakceptowała decyzję Jędrka. Wyznała, że wierzy w Bartka i życzy mu powodzenia w budowaniu uczucia w Hotelu.

Tajemniczy złoty motyl

Wkrótce po burzliwych wydarzeniach zostały wyłonione dwie pary, które udały się na romantyczną randkę. Byli to Bartek z Adą i Janek z Emilką. Po klimatycznym rejsie łódką udali się na spacer, podczas którego odnaleźli tajemniczą skrzynię. Po jej otwarciu, ich oczom ukazał się złoty motylek, gwarantujący jednej z par awans do finału. Randkowicze do końca spotkania mieli za zadanie zdecydować, kto wejdzie w jego posiadanie. Jeżeli ta decyzja nie zostałaby jednoznacznie podjęta, motyl przepadał.

Hotel Paradise 8: Przepustka do tygodnia finałowego!
Dla wszystkich bezpieczeństwa będzie lepiej, jakbyśmy to z Emi wzięli
stwierdził Janek.
Skromnie powiedziawszy, uważam, że w nas są jakieś tam większe uczucia
odpowiedziała mu Ada.

Emilka poparła zdanie Ady, twierdząc, że to w niej i Bartku dostrzega kwitnące uczucie. Parom w końcu udało się dojść do kompromisu. Emilka obiecała Jankowi, że wybierze go na Rajskim Rozdaniu i odwrotnie. Co więcej, ustalili również, że jeśli coś pójdzie nie po ich myśli, zamienią się parami - Janek podejdzie do Ady a Emi do Bartka. Tym sposobem, to właśnie Bartek i Ada jako pierwsi awansowali do finałowego tygodnia.

Ostatnie Rajskie Rozdanie

Hotel Paradise. Kto dostanie się do finałowego tygodnia?

Ostatnie Rajskie Rozdanie w 8. edycji Hotelu Paradise nie należało do oczywistych. Ada i Bartek zagwarantowali sobie awans do finałowego tygodnia, dzięki odnalezionemu złotemu motylowi. Pierwszy wybierał Jędrzej, i pomimo podejrzeń, że mógłby on podejść do Oli, wybrał jednak stabilność u boku Agnieszki.

Na początku kierowałem się rozumem, teraz kieruję się sercem. Doszło do mnie, że Agnieszka to najlepszy wybór na parę finałową
wyznał Jędrula
Hotel Paradise 8. Ostatnie Rajskie Rozdanie

Następnie bez większego zaskoczenia Kacper podszedł do Oli, a Michał do Natalii. Oskar miał trzy możliwości. Mógł wybrać Emilkę, która planowała pozbyć się Janka, Natalię, z którą łączyły go nieokreślone uczucia lub Agnieszkę, na znak poddania się, wiedząc, że wtedy na pewno opuści program. Wybrał pierwszą opcję. To samo zrobił Janek. Teraz to na Emilce ciążyła decyzja o pozostawieniu jednego z nich w programie. Emi ostatecznie wybrała Oskara, tym samym łamiąc pakt z Jankiem, że podczas Rajskiego Rozdania wybiorą siebie nawzajem.

Pary w finałowym tygodniu

Ada i Bartek

Emilka i Oskar

Natalia i Michał

Ola i Kacper

Agnieszka i Jędrzej

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości