Czym Oliwia zaimponowała Julii Wieniawie? Zobaczcie ten występ!

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Oliwii Prędki
Oliwia Prędki, uczennica liceum ogólnokształcącego i trenerka pole dance, poruszyła serca widzów swoim niezwykłym talentem w półfinale programu "Mam Talent!". Jej determinacja i pasja do akrobatyki pole dance przyniosły jej już dwukrotne mistrzostwo Polski.
Mam Talent!: Oliwia Prędki
Mam Talent!: Oliwia Prędki

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ Oliwii Prędki

Trzeci półfinał "Mam Talent!" okazało się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich widzów, którzy mieli okazję podziwiać niezwykłe umiejętności Oliwii Prędki. Młoda uczestniczka, ucząca się w klasie maturalnej liceum ogólnokształcącego, wzbudziła podziw swoim porywającym występem pole dance.

Ty jesteś niezłomna, jaki Ty masz charakter! To jest niesamowite
- oceniła Julia Wieniawa

W półfinałowym występie w "Mam Talent!" Oliwia Prędki połączyła precyzję akrobatyki z płynnością tańca, tworząc niepowtarzalne i poruszające widowisko. Jej determinacja, zaangażowanie i niesamowite umiejętności zdobyły serca jury oraz widzów, którzy przyjęli ją owacjami na stojąco.

Mam Talent!: Oliwia Prędki
Mam Talent!: Oliwia Prędki

Mam Talent! - kim jest Oliwia Prędki?

Oliwia na co dzień uczy się w liceum ogólnokształcącym, jest w klasie maturalnej, po szkole pracuje jako trenerka pole dance i akrobatyki. Oliwia mając 5 lat zaczęła uprawiać akrobatykę, ale kiedy 6 lat później zobaczyła w telewizji występ poledancerki, wiedziała, że to jest to, czym chce się zająć zawodowo. Na początku jej przygody z pole dance, wsparcie rodziców było dla niej szczególnie ważne, ponieważ była wyśmiewana przez rówieśników przez sport, który uprawia. Na szczęście nie zrezygnowała z treningów i dzięki temu może się pochwalić dwukrotnym mistrzostwem Polski w pole dance.

Oglądaj "Mam Talent!" w player.pl

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości