"Ciebie powinni uczynić lekturą szkolną". Marcin Prokop oczarowany występem Tymoteusza

"Ciebie powinni uczynić lekturą szkolną" - Prokop oczarowany występem Tymoteusza
W półfinale programu "Mam Talent!", publiczność miała okazję podziwiać wyjątkowy talent młodego tancerza, Tymoteusza Sobczyka. Choć filmografia pozostaje jego pasją, to towarzyszy mu jeszcze głębsze marzenie – stworzenie własnych spektakli tanecznych jako choreograf. Zobacz, jego występ!
Mam Talent!: Tymoteusz Sobczyk
Mam Talent!: Tymoteusz Sobczyk

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ Tymoteusza Sobczyka

W półfinale programu "Mam Talent!", Tymoteusz Sobczyk zaskoczył i oczarował widzów swoim niezwykłym talentem tanecznym. Na scenie zaprezentował spektakularny występ, który połączył technikę, emocje i energię w jedną niezapomnianą mieszankę.

Jego wykonanie było nie tylko pozbawione błędów technicznych, ale również nasycone głębokim wyrazem emocji, co sprawiło, że publiczność była wciągnięta w każdy ruch, każdy gest. Tymek potrafił wyrazić historię poprzez taniec.

Jego występ zyskał uznanie jurorów programu.

Ciebie powinni uczynić lekturą szkolną!
- skomentował Marcin Prokop
Ja się znowu wzruszyłam! Dotykasz takich strun bardzo wrażliwych i delikatnych...
- skomentowała Julia Wieniawa

Tymoteusz Sobczyk udowodnił, że jest nie tylko wybitnym tancerzem, ale również artystą, który potrafi poruszyć serca widzów i zainspirować ich swoim niezwykłym talentem. Jego występ w półfinale "Mam Talent!" będzie zapamiętany jako jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń tej edycji programu.

Mam Talent!
Mam Talent!

Mam Talent! - kim jest Tymoteusz Sobczyk?

Mam Talent!: Tymoteusz Sobczyk
Mam Talent!: Tymoteusz Sobczyk

Młody tancerz uczęszcza do liceum filmowego w Warszawie, jednak nie wiąże swojej przyszłości z kinematografią, chce zostać choreografem i tworzyć spektakle taneczne. Tymek w wieku 9 lat zaczął uczęszczać na treningi z tańca nowoczesnego. Odwagi w rozwijaniu pasji dodał mu udział w szkolnym „Mam Talent”. Występował w duecie z koleżanką. Po pokazie trenerka dziewczynki zachęciła go do podjęcia profesjonalnych treningów w jej szkole. Od tamtej pory Tymek poświęca większość swojego wolnego czasu na zajęcia i warsztaty taneczne. W wieku 14 lat został zachęcony przez mamę, do udziału w programie „You Can Dance Nowa Generacja”. W pierwszej edycji doszedł do finałów, a w drugiej został prowadzącym programu. Otrzymuje ogromne wsparcie od rodziny, szczególnie od mamy. Zdobył tytuły Mistrza Świata, jak i Europy w różnych kategoriach jazzowych. 

Mam Talent!: Zobacz występ Tymoteusza Sobczyka

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - najpopularniejsze talent-show powraca! Kiedy emisja?

Wyczekiwane przez miliony widzów show "Mam Talent!" szykuje się do spektakularnego powrotu na ekrany telewizorów w 15. sezonie. Najpopularniejsze talent-show w Polsce powraca, dając szansę najbardziej utalentowanym Polakom na błyszczenie na scenie. W nadchodzącej edycji zobaczymy tancerzy, muzyków, akrobatów, iluzjonistów, komików i wielu innych artystów, którzy nie tylko zaskoczą swoimi umiejętnościami, ale także nietypowymi zainteresowaniami.

Niezapomniane chwile na scenie oceni nowe jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Czerwone przyciski, nieodłączny element programu, znów staną się decydującym narzędziem dla jurorów, kończąc nieudane występy.

W roli prowadzących program zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, którzy zadbają o dobre samopoczucie przed i po występie naszych uczestników. Ich energia i charyzma z pewnością dodadzą nowego wymiaru już i tak emocjonującym występom.

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości