Zaskakująca decyzja Oli na Rajskim Rozdaniu i blokada pary. Kto opuścił program?

Blokada pary na Rajskim Rozdaniu
Ola i Michał w ramach nagrody za wygranie jednej z konkurencji mogli zablokować dowolną parę podczas Rajskiego Rozdania. Zestresowani hotelowicze szukali alternatyw i sojuszy. Jaką decyzję podjęli zwycięzcy i kto opuścił program?

Blokada Kacpra i Kseni

Po wielu zaciętych rozmowach Ola i Michał doszli do porozumienia. Zdecydowali się zablokować Kacpra i Ksenię.

Moja para i moja sytuacja w Hotelu nie jest pewna. Gdyby była, to też rozmowy z Michałem wyglądałyby inaczej. Jest mi z tym źle, ponieważ Ksenię polubiłam, jest nową uczestniczką, ale jakąś decyzję podjąć trzeba
- wytłumaczyła zwyciężczyni.

Rajskie Rozdanie rozpoczęła Ola, która wbrew temu, co mówiła wcześniej, podeszła do Kacpra. Czyżby schowała dumę do kieszeni?

Wybieram Kacpra, bo na początku złapaliśmy bardzo dobry kontakt. W momentach kiedy gadamy, dogadujemy się ze sobą bardzo dobrze. Mam nadzieję, że te nasze początkowe rozmowy wrócą na te same tory. Mam nadzieję, że najbliższe dni spędzimy razem w dobrej atmosferze
- powiedziała Ola.

Agnieszka jak zwykle podeszła do Jędrka, przyznając, że zaczęła go bardzo doceniać po krótkiej rozłące. Ada stanęła u boku Bartka, Natalia Michała, a Dominika Oskara.

Ksenia opuściła Hotel Paradise

Ksenia opuściła Hotel Paradise
Ksenia opuściła Hotel Paradise

Ostatnią z uczestniczek na Rajskim Rozdaniu była Ksenia. Uczestniczka zdecydowała się podejść do Michała, tym samym konkurując z Natalią o miejsce w programie. Mężczyzna ostatecznie wybrał Natalię, a Ksenia musiała pożegnać się z programem.

Jestem pewna tego, że gdybym nie miała blokady i podeszłabym do Kacpra, to zostałabym jednak w Hotelu
- wyznała Ksenia.

Ksenia stwierdziła także, że nie miała wystarczająco dużo czasu, by poznać resztę uczestników.

Ksienia opuściła "Hotel Pradise"

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości