Kulisy 7. odcinka "Mam Talent!" - zobacz nieemitowane fragmenty! [TYLKO U NAS]

Mam Talent!: Michał Skubida „Skubi”
Mam Talent!: Tego fragmentu nie było w telewizji!
Mam Talent!: Tego fragmentu nie było w telewizji!
Mam Talent!: Zobacz materiał, którego nie było w TV!
Mam Talent!: Zobacz materiał, którego nie było w TV!
Za nami ostatnia tura castingowych zmagań 15. edycji programu „Mam Talent!”. Kolejni śmiałkowie zaprezentowali się przed publicznością oraz jury. Kogo zobaczymy ponownie na scenie w półfinałach na żywo?
Mam Talent!: Michał Skubida „Skubi”
Mam Talent!: Michał Skubida „Skubi”

Mam Talent! - co działo się za kulisami?

Zapraszamy do odkrycia nieemitowanych scen z 7. odcinka "Mam Talent!". Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa i Marcin Prokop nie tylko oceniają talenty uczestników, ale także bawią się, wymieniając dowcipy i opowiadając zabawne historie. To właśnie te chwile, gdy kamery nie skupiają się na scenie, dostarczają widzom prawdziwych emocji i radości.

Dodatkowo, widzowie mogą zobaczyć rozmowy prowadzących, które mają istotny wpływ na atmosferę programu. Ich dyskusje, kulisy współpracy z jurorami i uczestnikami stanowią prawdziwą gratkę dla fanów, umożliwiając im lepsze zrozumienie magii naszego talent-show. Dzięki nieemitowanym fragmentom z siódmego odcinka, widzowie mogą poczuć się jak uczestnicy programu, a także lepiej poznać ludzi, którzy tworzą tę magiczną aurę wokół "Mam Talent!".

Jeśli pragniecie zobaczyć więcej niż to, co oferuje telewizja, gorąco zachęcamy do sięgnięcia po dodatkowe materiały. Przygotujcie się na prawdziwą dawkę śmiechu!

Mam Talent! - co działo się w 7. odcinku?

W siódmym odcinku programu na scenie zaprezentowało się 16 niesamowitych uczestników. Publiczność zobaczyłą między innymi efektowny taniec high heels, niesamowitą iluzję karcianą, popisy akrobatyczne, pokaz sztuk walki, a także mistrzowskie strzelanie z łuku. Nie zabrakło również wrażeń muzycznych – swoje możliwości zaprezentowali tancerze, muzycy oraz wokaliści. Wszyscy starali się, aby usłyszeć trzy razy „TAK!” od naszego jury, które dawało im szansę na dalszą rywalizację w półfinałach.

Mam Talent! 15: Odcinek 7
Mam Talent!: The Goddesses
Mam Talent!: Pigeline z Concrete Chickens
Mam Talent!: Pigeline z Concrete Chickens
Mam Talent!: AMM Archery
+29
Zobacz galerię

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?