"Od lat Was obserwuje, to nie jest Wasz pierwszy raz". Marcin Prokop zachwycony występem z dronami

"Od lat Was obserwuje, to nie jest Wasz pierwszy raz". Marcin Prokop zachwycony występem z dronami
Półfinałowy występ w programie "Mam Talent!" przeniósł widzów w zupełnie nową erę sztuki, łączącą w sobie magię technologii i niezwykłe umiejętności artystyczne. Na scenie pojawił się zespół MultiVisual oraz duet Astranate, których wspólny pokaz stał się prawdziwą ucztą dla zmysłów.
Mam Talent!: MultiVisual + Astranate
Mam Talent!: MultiVisual + Astranate

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ MultiVisual + Astranate

Występ MultiVisual + Astranate był prawdziwym widowiskiem, które zaskoczyło i oczarowało nie tylko jury, ale także wszystkich obecnych w studiu. Ich połączenie sztuki tradycyjnej z nowoczesną technologią otwiera nowe możliwości dla przyszłości scenicznych performansów. Obydwie grupy udowodniły, że granice możliwości ludzkiego talentu nie istnieją, a tylko wyobraźnia jest ograniczeniem. Teraz pozostaje czekać na finał, gdzie ci utalentowani artyści będą mieli szansę zdobyć serca publiczności i zatopić się na dobre w historii "Mam Talent!"

Od lat Was obserwuje, to nie jest Wasz pierwszy raz.
- skomentował Marcin Prokop
Mam Talent!: MultiVisual + Astranate
Mam Talent!: MultiVisual + Astranate

Mam Talent! - MultiVisual + Astranate

Mam Talent!: Zobacz występ MultiVisual + Astranate!

Team powstał w ubiegłym roku w wyniku chęci stworzenia niepowtarzalnego show wizualnego z użyciem nowych technologii. Panowie z MultiVisual odpowiadają w nim za stronę artystyczną, a chłopaki z Astranate za technologiczną.

MultiVisual to grupa tworzona przez trójkę przyjaciół: Kamila, Michała oraz Tomka. Są kuglarzami-samoukami bez wykształcenia artystycznego, nie ukończyli żadnej szkoły cyrkowej. Każdy z nich zaczynał swoją przygodę od tańca z ogniem, następnie zainteresowali się manipulacją przedmiotami oraz użyciem nowych technologii w pokazach artystycznych. Panowie mają za sobą wspólny występ w finale 5. edycji „Mam Talent!”, nagrody w branżowych konkursach cyrkowych (m.in. Cyrkulacje) i występy na międzynarodowych festiwalach (np. European Jugglin Convention). Każdy z nich ma również na koncie solowe występy w „Mam Talent!”. Zgodnie twierdzą, że ich największym sukcesem było przekucie swoich talentów w zawód.

Duet Astronate tworzą: Dawid (który dopiero zaczyna swoją przygodę z dronami - zajmuje się tym od roku) oraz Szymon (operator dronów od 2011 roku). Mimo krótkiego stażu, mają na swoim koncie pokazy rojów dronów (wielu małych, synchronicznie latających ze sobą bezzałogowych statków powietrznych BSP). Największe z nich korzystały z ponad trzystu statków powietrznych jednocześnie. Szymon jest jednym z pionierów sztuki latania świetlnych rojów outdoorowych, w których czuje się najlepiej. Ostatnio duet skupia się na pokazach w pomieszczeniach, aby w pełni wykorzystać możliwości dronów w tworzeniu pokazów artystycznych.

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości