Łukasz Kadziewicz ma lęk wysokości. Jakie zadanie czeka go w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?

Łukasz Kadziewicz o zmianach w życiu po programie Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Źródło: TVN
Łukasz Kadziewicz jest rywalem Małgorzaty Rozenek-Majdan w drugim odcinku programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Tym razem uczestnicy będą mierzyć się ze wspinaczką, która zwłaszcza dla byłego siatkarza - nie jest łatwa. Łukasz przyznaje jednak, że "nie ma rzeczy niemożliwych".

Łukasz Kadziewicz - jak poradzi sobie z lękiem z wysokością?

Łukasz Kadziewicz będzie konkurentem wspinaczkowym Małgosi Rozenek-Majdan w drugim odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Zadanie to nie jest łatwe, szczególnie dla mężczyzny, ponieważ mierzy się on z lękiem wysokości.

Przekonałem się, że sport może mieć wiele odsłon, a wspinaczka jest czymś niesamowitym. Będąc na górze, rywalizując ze sobą, ucząc się techniki, naprawdę można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, ale podkreślam - tak, nadal mam lęk wysokości
przyznał były siatkarz.

Zapytaliśmy Łukasza, co zmieniło się w jego życiu po programie.

Upewniłem się, że nie ma rzeczy niemożliwych i po prostu warto próbować, warto być otwartym. Dzisiaj jeżeli ktoś zadzwoni i powie - pożeglujmy w zimnym Bałtyku, zróbmy coś szalonego - oczywiście będę starał się używać tego, co mam między uszami, żeby analizować zagrożenia, ale oczywiście będę podejmował wyzwania. (...) Warto próbować bez względu na pesel, płeć, bo to jest fajne, to jest ekscytujące
- dodał Kadziewicz.

Łukasz Kadziewicz podkreślił również, że Małgosia jest twardą rywalką i naprawdę solidnie przygotowała się do programu. Przyznał, że nie spodziewał się, słysząc z ust męża Małgorzaty, że ta wstaje codziennie o 4:30 i trenuje. Na planie okazało się jednak, że kobieta jest zawsze gotowa podjąć wyzwanie!

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
+5
Zobacz galerię

Kim jest Łukasz Kadziewicz?

Łukasz Kadziewicz – siatkarz, dwukrotny olimpijczyk, wicemistrz świata w siatkówce. Obecnie dziennikarz oraz współwłaściciel sieci restauracji.

Łukasz Kadziewicz i Małgorzata Rozenek-Majdan będą wspinali się na komin, który ma pond 250 metrów wysokości. Oboje przygotowywali się do tego zadania m.in. na ściance wspinaczkowej.

Autor: Iga Kugiel

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości