Agnieszka Chylińska zachwycona występem bliźniaczek. "Genialne są"

Przed nami emocjonujący finał castingowych zmagań w 15. edycji programu „Mam Talent!”. W ostatniej odcinku, kolejni utalentowani uczestnicy staną przed publicznością i jurorami, gotowi rywalizować o przepustkę do kolejnego etapu programu. Kto zasłuży na to wyróżnienie? Kto otrzyma szansę na występ w półfinałach na żywo?
Mam Talent!: Amelia i Oliwia Kopeć
Mam Talent!: Amelia i Oliwia Kopeć

Mam Talent! - co będzie działo się w 7. odcinku?

W siódmym odcinku programu widzowie będą mieli okazję podziwiać 16 wyjątkowych występów. Na scenie zobaczymy różnorodne formy talentów - od efektownego tańca w butach na wysokim obcasie, przez niesamowitą iluzję z kartami, po popisy akrobatyczne i sztuki walki. Nie zabraknie także mistrzowskiego strzelania z łuku oraz wzruszających występów muzycznych. Wszyscy uczestnicy będą dążyć do uzyskania potrójnego "TAK!" od jury, co da im możliwość kontynuacji rywalizacji.

Na zakończenie siódmego odcinka poznamy również tych, którzy awansują do półfinałowej czterdziestki. To właśnie oni będą mieli szansę ponownie zaprezentować swoje talenty w odcinkach na żywo, walcząc o miejsce w wielkim finale. Nagroda dla zwycięzcy to nie tylko sława i uznanie publiczności, ale także atrakcyjna suma 300 tysięcy złotych. Stawką jest więc wiele!

Nie przegap siódmego odcinka 15. edycji programu „Mam Talent!”, który zostanie wyemitowany w sobotę, 13 kwietnia o godzinie 20:00 na antenie TVN. Wszystkie odcinki są również dostępne w serwisie Player.pl, więc w każdym momencie możecie wrócić pamięcią do wszystkich występów.

Mam Talent! - Kim są Amelia i Oliwia Kopeć?

Mam Talent!: Amelia i Oliwia Kopeć
Mam Talent!: Amelia i Oliwia Kopeć

Amelia i Oliwia są bliźniaczkami. Ich przygoda z tańcem rozpoczęła się, gdy dziewczynki miały 5 lat, a ich rodzice zapisali je na balet. Po 2 latach trafiły na zajęcia z hip-hopu, który od razu przypadł im do gustu. Dziś tańczą w mini formacji, w formacji i w duecie. Trenują 2 razy w tygodniu (oprócz tego, że w domu cały czas coś tańczą). W 2022 roku zdobyły w duecie Mistrzostwo Europy w hip hopie oraz III miejsce na Mistrzostwach Świata w kategorii kids - wtedy były najstarsze w swojej kategorii. W 2023 r. na MŚ wystąpiły już w kategorii junior - jako najmłodsze w tej kategorii zdobyły I miejsce.

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości