Znamy zwycięzcę pierwszej edycji "Czas na Show. Drag Me Out"! Zobacz najlepsze momenty z finału

Drag Me Out
Drag Me Out
Źródło: Bartosz Krupa
Pierwsza edycja programu „Czas na Show. Drag Me Out” dobiegła końca. Jury w składzie Anna Mucha, Andrzej Seweryn oraz Michał Szpak wyznaczyli zwycięzcę. Wygrał duet, który przeszedł największą metamorfozę i zrobił największe postępy podczas udziału w show!

Kto zwyciężył w 1. sezonie "Drag Me Out"?

240409_DMO_odc_6_www_tc11
Werdykt jury w 6. odcinku "Drag Me Out"

Werdykt Anny Muchy, Andrzeja Seweryna oraz Michała Szpaka mógł okazać się dla wielu zaskoczeniem. Pierwszą edycję „Czas na Show. Drag Me Out” wygrali Marcin Łopucki i Twoja Stara. To oni według jurorów zasługiwali na nagrodę w postaci diademu królowej Drag. Przez ostatnie kilka tygodni zrobili największe postępy, a w Marcinie zaszła niesamowita zmiana. – Przystępując do tego programu nie miałem świadomości, że to sprawi mi tyle frajdy i tyle przyjemności. To będzie taka podróż, że będę ją pamiętał przez całe życie – opowiedział Marcin Łopucki. Kulturysta pragnie, by bo emisji tego programu Drag był traktowany jako sztuka.

Drag Me Out
Drag Me Out
Źródło: Bartosz Krupa

Zobaczcie występy z 6. odcinka „Drag Me Out”

Nasi uczestnicy stanęli na wysokości zadania. Razem ze swoimi Drag Mentorkami przygotowali wspaniałe show, w których nie zabrakło emocji, pasji i dobrej zabawy. Pierwsi wystąpili Marcin Łopucki, czyli Lady Fitmess i Twoja Stara. Ich show do utworu Roxette „Listen to your heart” powaliła wszystkich na kolana. Jury dało im wiele komplementów. Następnie na scenie pojawili się Michał Mikołajczak jako Niki de Panterra i Gąsiu. Ich lyp sync do piosenki Loreen „Tattoo” wzbudził ogrom pozytywnych komentarzy. Ostatni duet na scenie „Drag Me Out”, to Długa Rolka, czyli Tomasz Karolak i Himera. Oni po prostu byli the best, tak jak utwór Tiny Turner, do którego wystąpili.

240409_DMO_odc_6_www_tc03
Występ Marcina Łopuckiego i Twojej Starej
240409_DMO_odc_6_www_tc06
Występ Michała Mikołajczaka i Gąsiu
240409_DMO_odc_6_www_tc09
Występ Tomasza Karolaka i Himery

Co wydarzyło się w 6. odcinku „Czas na Show. Drag Me Out”?

Finałowy odcinek otworzył występ najlepszych z najlepszych, czyli trzech finalistek Drag Mentorek. Występ nie tylko rozgrzał publiczność w studio i przed telewizorami, ale także udowodnił, że nie przez przypadek to właśnie one trafiły do końcowego etapu. Po wspólnym numerze Drag Mentorki wróciły do swoich podopiecznych, żeby wraz z nimi przygotować popisowy numer .Na koniec - tuż przed poznaniem werdyktu - atmosferę podkręcił występ jurora Michała Szpaka, który wykonał swój przebój „Halo Wodospad”.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości