Najnowsze odkrycia w 6. odcinku "Mam Talent!'! Zobacz wszystkich artystów

Mam Talent!: Rysiu i Franek
Mam Talent!: Zobacz występ zespołu "Falochron"
Mam Talent!: Zobacz występ zespołu "Falochron"
Mam Talent!: Zobacz występ Wojciecha Owczarzaka
Mam Talent!: Zobacz występ Wojciecha Owczarzaka
Mam Talent!: Anka "Hulanka" Dzilińska na scenie
Mam Talent!: Anka "Hulanka" Dzilińska na scenie
Zobacz występ Tomasza Łudczaka w Mam Talent!
Zobacz występ Tomasza Łudczaka w Mam Talent!
Mam Talent!: Zobacz taniec zespołu KD Center!
Mam Talent!: Zobacz taniec zespołu KD Center!
Mam Talent!: Zobacz występ Maksyma Ziółkowskiego!
Mam Talent!: Zobacz występ Maksyma Ziółkowskiego!
Katrina Asfardi na scenie Mam Talent!
Katrina Asfardi na scenie Mam Talent!
Mam Talent!: Edzio i Pan Miachu zaprezentowali swój freestyle!
Mam Talent!: Edzio i Pan Miachu zaprezentowali swój freestyle!
Mam Talent!: Tymon Glapiński zatańczył w naszym programie
Mam Talent!: Tymon Glapiński zatańczył w naszym programie
Mam Talent!: Zobacz występ Łukasza Janiszewskiego!
Mam Talent!: Zobacz występ Łukasza Janiszewskiego!
Mam Talent!: Tomasz Kasprzak "One" na scenie talent-show!
Mam Talent!: Tomasz Kasprzak "One" na scenie talent-show!
Mam Talent!: Zobacz występy Kuby Olejnika, Jana Gąski oraz Franka i Rysia!
Mam Talent!: Zobacz występy Kuby Olejnika, Jana Gąski oraz Franka i Rysia!
Mam Talent!: Zobacz występ Pana Savyana!
Mam Talent!: Zobacz występ Pana Savyana!
W najnowszym odcinku programu "Mam Talent!", widzowie mieli okazję śledzić niesamowite występy kolejnych uczestników. Szósty odcinek przyniósł sporą dawkę emocji, zaskoczeń i niezwykłych talentów, które zachwyciły jury i publiczność w studio.

"Mam Talent!" - kto wystąpił w 6. odcinku?

Mam Talent!: Pan Savyan (Dima)
Mam Talent!: Pan Savyan (Dima)

Pan Savyan - Dima - to pochodzący z Białorusi muzyk, mieszkający od ponad roku w Warszawie. Podczas pandemii mieszkał w Kijowie, w ramach walki z nudą postanowił spróbować swoich sił w pisaniu muzyki. Początkowo były to krótkie piosenki na Instagrama, czy improwizacja podczas imprez stand-uperskich, gdzie Savyan prosił publiczność o podrzucenie mu tematów do tekstu. Twórczość kontynuował po przeprowadzce do Warszawy, aż w końcu założył TikToka, gdzie jego utwory zdobywały sporą popularność – zwłaszcza utwór „Idę do pracy”, który doczekał się wielu przeróbek i milionowych odsłon.

Mam Talent!: Rysiu i Franek
Mam Talent!: Rysiu i Franek

Rysiu i Franek - Rysiu rok temu zaczął uczęszczać na zajęcia hip-hop w Gminnym Ośrodku Kultury w Santoku. Zajęcia prowadził tata Franka. Po kilku miesiącach treningów w formacji tanecznej, spróbował swoich sił w duecie z Frankiem i tak zostało do dziś. Obecnie trenuje z formacją Zjednoczeni w Gorzowie, do której należy również Franek. 

Mam Talent!: Kubuś Olejnik
Mam Talent!: Kubuś Olejnik

Kuba Olejnik ma 8 lat, a jego talent muzyczny został odkryty 4 lata temu przez jego rodziców. Jako 3 -latek naśladował Eda Sheerana na zabawkowej gitarze akustycznej, rok później nauczył się gry na ukulele. Lekkie brzmienia dość szybko przestały go fascynować - wtedy przyszedł czas na gitarę elektryczną.

Mam Talent!: Jan Gąska
Mam Talent!: Jan Gąska

Jan Gąska chodzi do I klasy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Jego główny instrument to fortepian, dodatkowy to skrzypce. Należy też do chóru dziecięco-młodzieżowego Opery Lubelskiej. Jego rodzice są śpiewakami operowymi. Ważną rolę w muzykowaniu Jasia odegrała także jego babcia - jest z nią bardzo zżyty.

Mam Talent!: Tomasz Kasprzak ONE
Mam Talent!: Tomasz Kasprzak ONE

Tomek Kasprzak jest psychologiem. W wieku 7 lat obejrzał występ Davida Copperfielda i postanowił, że w życiu będzie czarować. Tomek zdobył tytuł wice mistrza na Światowym i Międzynarodowym Kongresie Iluzjonistów oraz Mistrzostwo Polski na Ogólnopolskim Zlocie Iluzjonistów. Pokazy iluzji regularnie robi od ok. 4/5 lat.

Mam Talent!: Łukasz Janiszewski
Mam Talent!: Łukasz Janiszewski

Łukasz Janiszewski od 13 lat pracuje w lokalach serwujących pizzę. Organizuje też warsztaty z robienia jej. W 2015 r. został zatrudniony w sieci restauracji pod patronatem mistrza Włoch i wice mistrza świata w robieniu pizzy klasycznej - dzięki temu przeskoczył z osiedlowych, „spolszczonych” pizzerii na wysoką klasę tworzenia rzemieślniczej, prawdziwej włoskiej pizzy - z pasją i tradycjami.

Mam Talent!: Tymon Glapiński
Mam Talent!: Tymon Glapiński

Tymon Glapiński jest uczniem szkoły podstawowej. Tańczy od 5 lat, a od 3 jest związany z łódzkim DNA Dance Studio. Jego największe sukcesy to: Mistrz Polski 2023 w 3 kategoriach (Solo, Popping, Battle), IV miejsce na mistrzostwach Europy Solo oraz IV Miejsce na mistrzostwach Świata w Poppingu.

Mam Talent!: Edzio
Mam Talent!: Edzio

Edzio pierwszy raz spróbował freestyle’u w wieku 13 lat. Wychodził na boisko porzucać do kosza i słyszał, jak starsi koledzy rapują. Wracając do domu, sam zaczął próbować. Największymi sukcesami są dla niego dwukrotne zwycięstwo w Wielkiej Bitwie Warszawskiej (WBW), której zwycięzca był uznawany za mistrza Polski w rapowym freestyle'u.

Mam Talent!: Pan Michau
Mam Talent!: Pan Michau

Michał urodził się w Malborku, wychował w Elblągu, a od 20 lat mieszka w Gdańsku. Z wykształcenia jest inżynierem. Freestylem zajmuje się dopiero od dwóch lat. Pod koniec 2021 roku zobaczył w internecie nagranie z jednej z freestylowych bitew. Zaciekawiło go to na tyle, że postanowił sam spróbować się w tej dziedzinie.

Mam Talent!: Katrina Asfardi
Mam Talent!: Katrina Asfardi

Katrina Asfardi z wykształcenia jest choreografką, od ponad 10 lat pracuje jako performerka i artystka cyrkowa. Poza akrobatyką powietrzną zajmuje się także kontorsjonistyką i pole dance. Jej przygoda ze sceną rozpoczęła się, gdy miała 12 lat i zaczęła uczęszczać na zajęcia taneczno-gimnastyczne.

Mam Talent!: Maksym Ziółkowski
Mam Talent!: Maksym Ziółkowski

Maksym Ziółkowski jest trenerem personalnym - zajmuje się tym od 7 lat. Miał problemy z nadwagą - ważył kiedyś 112,5 kilogramów i postanowił coś z tym zrobić: znalazł dietetyka, wprowadził plan żywieniowy, zaczął ćwiczyć. Zrzucił wagę do 80 kilogramów, później zaczął budować masę mięśniową i wystartował w zawodach. Zaczął robić swoje challenge na YT: jadł dużo, szybko i ostro. 

Mam Talent!: KD Center
Mam Talent!: KD Center

KD Center - grupa powstała w kwietniu 2020 roku w Piszu. W marcu 2021, kiedy grupa była bliska rozpadowi, liderka Gabi postanowiła połączyć siły z dziewczynami z innych miast. KD Center zmieniło lokalizacje z Pisza na Olsztyn. Aktualnie grupa składa się z 6 osób (Gabi, Oliwia, Maja, Ola i dwie Laury). 

Mam Talent!: Tomasz "Łudek" Łudczak
Mam Talent!: Tomasz "Łudek" Łudczak

Tomasz "Łudek" Łudczak - pewnego dnia chodził po galerii handlowej i pierwszy raz w życiu zobaczył stoisko z kendamami. Wszedł do sklepu i zaczął próbować różnych tricków. Jak sam mówi: „to była miłość od pierwszego stuknięcia”. Od 9 lat są więc nierozłączni. W każdym wolnym momencie Tomasz ćwiczy tricki. Ma parę sukcesów, na przykład pierwsze miejsce na mistrzostwach Polski w kategorii freestyle oraz rekord świata w największej liczbie „stilt barrel roll”. 

Mam Talent!: Anna Dzilińska
Mam Talent!: Anna Dzilińska

Anna Dzilińska z wykształcenia jest germanistką, obecnie pracuje jako dziennikarka radiowa i wydawczyni w newsroomie. Jakiś czas temu została również zatrudniona do czytania audiobooków, co było spełnieniem jednego z jej marzeń. Jej mężem jest Kamil "Dzielny" Dziliński, czyli członek grupy MultiVisual. To właśnie on jest dla niej jedną z inspiracji w działaniach cyrkowych.

231215_mt_relacja_obrazkowa_casting_www_1 (2)
Za kulisami programu "Mam Talent!" - zobacz relację z planu

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - najpopularniejsze talent-show powraca! Kiedy emisja?

Wyczekiwane przez miliony widzów show "Mam Talent!" szykuje się do spektakularnego powrotu na ekrany telewizorów w 15. sezonie. Najpopularniejsze talent-show w Polsce powraca, dając szansę najbardziej utalentowanym Polakom na błyszczenie na scenie. W nadchodzącej edycji zobaczymy tancerzy, muzyków, akrobatów, iluzjonistów, komików i wielu innych artystów, którzy nie tylko zaskoczą swoimi umiejętnościami, ale także nietypowymi zainteresowaniami.

Niezapomniane chwile na scenie oceni nowe jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Czerwone przyciski, nieodłączny element programu, znów staną się decydującym narzędziem dla jurorów, kończąc nieudane występy.

W roli prowadzących program zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, którzy zadbają o dobre samopoczucie przed i po występie naszych uczestników. Ich energia i charyzma z pewnością dodadzą nowego wymiaru już i tak emocjonującym występom.

Mam Talent!: Zobacz bonusy z 5. odcinka

MT15_FRAGMENT6_TYLOWKA_MamTalent_TVNPL_16x9_sobota 2000
Mam Talent! TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: odcinek 5 - część 1
Mam Talent! TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: odcinek 5 - część 1
Mam Talent! TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: odcinek 5 - część 2
Mam Talent! TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: odcinek 5 - część 2
Mam Talent! TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: odcinek 5 - część 3
Mam Talent! TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: odcinek 5 - część 3
Mam Talent! TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: odcinek 5 - część 4
Mam Talent! TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: odcinek 5 - część 4

Mam Talent!: Tych fragmentów nie było w TV!

MT15_FRAGMENT3_TYLOWKA_MamTalent_TVNPL_16x9_sobota 2000
Mam Talent!: Zobacz materiały zza kulis talent-show!
Mam Talent!: Zobacz materiały zza kulis talent-show!
Mam Talent!: Tego nie było w TV!
Mam Talent!: Tego nie było w TV!
Mam Talent!: Zobacz, co działo się za kulisami!
Mam Talent!: Zobacz, co działo się za kulisami!

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!