Ten występ przejdzie do historii półfinałów "Mam Talent!" Zosia i Franek podbijają sieć

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Zosi Sylwestrowicz i Franciszka Dubiela
W 4. półfinale programu "Mam Talent!" widzowie mieli okazję podziwiać niezwykle utalentowaną parę taneczną - Zosię i Franciszka, którzy zdobyli już liczne tytuły mistrzowskie w różnych stylach tańca. Jak wypadli w półfinale show?

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ Zosi Sylwestrowicz i Franciszka Dubiela!

Mam Talent!: Zosia Sylwestrowicz i Franciszek Dubiel
Mam Talent!: Zosia Sylwestrowicz i Franciszek Dubiel

Na scenie pojawił się tańczący duet w postaci Zosi i Franciszka, którzy swoim półfinałowym występem udowodnili, dlaczego są uznawani za jednych z najlepszych w swojej dziedzinie. Ich taniec, pełen elegancji, precyzji i emocji, poruszył serca zarówno jurorów, jak i widzów.

Wasz występ jest jednym z największych zaskoczeń
- skomentowała występ Agnieszka Chylińska
Mam Talent!: Zosia Sylwestrowicz i Franciszek Dubiel
Mam Talent!: Zosia Sylwestrowicz i Franciszek Dubiel
Zosia Sylwestrowicz i Franciszek Dubiel na scenie Mam Talent!

"Mam Talent!" - Kim są Zosia Sylwestrowicz i Franciszek Dubiel?

Zosia i Franek poznali się 4 lata temu na zajęciach tańca towarzyskiego, od tego momentu tworzą taneczny duet. Kiedy w pewnym momencie Franek stwierdził, że wolałby tańczyć taniec współczesny, Zosia postanowiła mu w tym towarzyszyć i aktualnie oboje uczęszczają na zajęcia do szkoły tańca Elita w Krakowie. Poza duetem należą również do miniformacji oraz biorą udział w zawodach jako soliści. Jako duet mają na swoim koncie Mistrzostwo Polski: duet Jazz, duet Modern; Mistrzostwo Europy duet Jazz; Wicemistrzostwo Świata duet Modern.

Taniec w ich życiu pojawił się dzięki starszemu rodzeństwu – bracia Zosi są tancerzami tańca towarzyskiego, a siostra Franka rozwija się w jazzie i modern jazzie. Poza tańcem hobby Zosi jest malowanie, a Franek uprawia akrobatykę oraz uczy się gry na instrumentach. Zarówno Zosia i Franek, jak i ich rodziny, są przyjaciółmi, wspólnie spędzają ferie i wakacje. 

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 3. odcinku na żywo?

Trzeci odcinek na żywo niezwykle popularnego programu "Mam Talent!" przyniósł widzom niezapomniane emocje i niespodzianki. Bartek Wasiliewski, wyłaniający się z tłumu swoim wyjątkowym talentem, triumfował, zdobywając pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego występ stał się fenomenem, zdobywając serca publiczności i stając się niekwestionowanym faworytem.

Następnie nadszedł czas na wyłonienie kolejnych finalnych uczestników spośród naszej ekipy utalentowanych uczestników - Nesemos Dance Team oraz Nina Stec. To właśnie oni zajęli drugie i trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. Decyzję o wyborze pozostawiono jurorom programu, których zadanie staje się coraz bardziej trudne z każdym odcinkiem. W rezultacie, jury w składzie Agnieszki Chylińskiej, Julii Wieniawy i Marcina Prokopa, do wielkiego finału awansowała Nina Stec, który teraz ma szansę kontynuować swoją walkę o zwycięstwo. Dziką kartę wciąż utrzymuje zespół "Teddy's Army".

Mam Talent! 15: Relacja z 3. półfinału

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości