"Cierpienie nie ma narodowości". Występ zachwycił Agnieszkę Chylińską

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Nesemos Dance Team
W trzecim półfinale programu "Mam Talent!", scenę opanowała niezwykła energia zespołu "Nesemos Dance Team". Grupa ta, składająca się z utalentowanych tancerzy, wzbudziła zachwyt widzów swoim wykonaniem, prezentując prawdziwy kunszt taneczny!
Mam Talent!: Nesemos Dance Team
Mam Talent!: Nesemos Dance Team

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ "Nesemos Dance Team"

"Nesemos Dance Team" zdobył uwagę publiczności i jurorów swoją dynamiczną choreografią i synchronizacją ruchów. Ich płynne przejścia między sekwencjami tanecznymi były dowodem na godziny poświęcone na treningi. Ich występ docenili również jurorzy:

Cierpienie nie ma narodowości
- skwitowała Agnieszka Chylińska
To było spektakularne
- skomentowała cały występ Julia Wieniawa

"Nesemos Dance Team" to nie tylko zespół - to również historia opowiedziana za pomocą ruchu. Ich emocjonalny przekaz poruszył serca publiczności, sprawiając, że widzowie nie mogli oderwać wzroku od sceny.

Mam Talent!: Nesemos Dance Team
Mam Talent!: Nesemos Dance Team

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - Kim jest "Nesemos Dance Team"?

Zespół powstał rok po inwazji Rosji na Ukrainę. Występuje w nim 14 dziewczyn z różnych ukraińskich miast, również z terenów okupowanych. Celem choreografek, Angeliny Zabeliny i Dashy Koval, było zjednoczenie ich w miłości do tańca i obudzenie w nich pasji mimo trudnych czasów. Niektóre uczestniczki przeprowadziły się do Warszawy już dwa lata temu, inne dojeżdżają do stolicy tylko na wspólne treningi. W ciągu zaledwie roku działalności zespół zdążył wystąpić na zawodach World of Dance w Paryżu, Warszawie, Krakowie i San Francisco. W Los Angeles odbył się superfinał, w którym Nesemos reprezentował swój kraj (po raz pierwszy w historii Ukraina wzięła udział w WOD).

Nesemos Dance Team na scenie Mam Talent!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 2. odcinku na żywo?

Drugi odcinek na żywo popularnego programu "Mam Talent!" dostarczył widzom niezapomnianych emocji. Michał Skubida, który poraził swoim niezwykłym talentem iluzjonisty, triumfował zajmując pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego występ stał się niezaprzeczalnym fenomenem wśród wszystkich uczestników, zdobywając serca publiczności i stając się ich jednoznacznym faworytem.

Następnie, przyszła pora na wybranie drugiego finalisty spośród naszych utalentowanych uczestników - Teo Tomczuka oraz Beniamina Niedźwiedzia „Bearjamina". To właśnie oni zajęli drugie i trzecie miejsce w głosowaniu widzów. Wyboru dokonują jurorzy programu, który z odcinka na odcinek jest coraz trudniejszy.

W rezultacie, decyzją Agnieszki Chylińskiej, Julii Wieniawy i Marcina Prokopa do wielkiego finału zakwalifikował się Teo Tomczuk , który teraz ma szansę na dalszą walkę o zwycięstwo.

Warto podkreślić, że w drugim półfinale popularnego talent-show, Filip Drogos, zaskoczył wszystkich swoją wyjątkowym występem. Jurorzy, niezmiernie zachwyceni jego talentem, postanowili przyznać mu platynowy przycisk, dzięki któremu jest pewny udziału w finale.

Mam Talent!: Michał Skubida po zwycięstwie w 2. półfinale!
Kto wygrał drugi półfinał "Mam Talent!" i powalczy w finale? Zaskoczenie!

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości