"Będę pani wdzięczny do końca życia". Poruszające wyznanie Bartka do Agnieszki Chylińskiej

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Bartka Wasilewskiego
15-letni Bartek Wasilewski, młody raper z niezwykłym talentem i sercem, poruszył do głębi jury oraz publiczność w półfinale "Mam Talent!". Jego autorski utwór wstrząsnął emocjonalnie widzów. Raper po raz kolejny otrzymał owacje na stojąco.
Mam Talent!: Bartek Wasilewski!
Mam Talent!: Bartek Wasilewski!

Mam Talent - zobacz półfinałowy występ Bartka Wasilewskiego

Stojąc na scenie jedynie z mikrofonem w ręku, Bartek dostarczył nie tylko rapowej wirtuozerii, ale przede wszystkim przejmujących treści. Jego teksty, zaczerpnięte z serca i życiowych doświadczeń, poruszyły publiczność do głębi, wzbudzając lawinę emocji.

Bądź dzieckiem jak najdłużej. Jesteś cudowny
- skomentowała występ Agnieszka Chylińska
Mam Talent!: Bartek Wasilewski
Mam Talent!: Bartek Wasilewski

Bartek Wasilewski to nie tylko utalentowany artysta, ale także chłopak z pasją i determinacją. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się już w bardzo młodym wieku, a każdy krok na swojej muzycznej drodze okazał się dla niego ważnym kamieniem milowym.

Dzięki swojemu niezwykłemu talentowi oraz głębokiemu przekazowi, Bartek, ponownie wzbudził emocje, stając się jednym z najjaśniejszych punktów programu i inspirującym przykładem dla wszystkich, którzy dążą do realizacji swoich marzeń. Jego historia to nie tylko historia sukcesu, ale także opowieść o sile emocji i mocy prawdziwego talentu.

Mam Talent! - Kim jest Bartek Wasilewski?

Bartek, to uczeń pierwszej klasy o profilu kierowca-mechanik szkoły zawodowej. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął mając 7 lat, wtedy zaczął pisać pierwsze teksty i podkładać do nich bity. Kiedy miał 9 lat zwrócili na niego uwagę starsi koledzy i zaprosili na nagranie piosenki do studia w Płocku. To był dla niego przełom, moment który go natchnął do dalszego działania.

Mam Talent! 15: Złote przyciski

240301_mam_talent_odc1_www_11
Mam Talent!: Zobacz "złoty" występ Olivii Hausner
Mam Talent!: Zobacz "złoty" występ Olivii Hausner
Mam Talent!: Poruszający występ Bartka Wasilewskiego
Mam Talent!: Poruszający występ Bartka Wasilewskiego
Mam Talent!: Alicja Andrukajtis i Muza dostały złoty przycisk!
Mam Talent!: Alicja Andrukajtis i Muza dostały złoty przycisk!
Mam Talent!: Zobacz występ Natalii Sacharczuk!
Mam Talent!: Zobacz występ Natalii Sacharczuk!
Mam Talent!: Zobacz występ zespołu "Widuto"
Mam Talent!: Zobacz występ zespołu "Widuto"

3 lata temu poszedł z mamą na jeden z płockich eventów plenerowych, tam po raz pierwszy rapował dla publiczności. Czuł tremę, ale też podekscytowanie. 2 lata temu jeden z organizatorów zaprosił go, żeby jako najmłodszy raper w Polsce, supportował Pezeta i Palucha na koncercie w płockim klubie Kino. 2 lata temu wziął także udział w warsztatach hip-hop organizowanych przez Artashesa Arci Baroyana. Wraz z innymi osobami biorącymi udział w projekcie, w ciągu 4 dni musiał napisać piosenkę i stworzyć teledysk. Swoje teksty pisze z serca - o rodzinie, osiedlowym życiu.

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości