"Jesteś wielką wojowniczką". Agnieszka Chylińska w poruszających słowach o Konstancji Iwańczyk

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Konstancji Iwańczyk
Konstancja Iwańczyk podbiła serca publiczności w 4. półfinale programu "Mam Talent!" prezentując widowiskowy pokaz akrobatyczny, który był nie tylko technicznie imponujący, ale także pełen emocji i pasji.

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ Konstancji Iwańczyk!

Mam Talent!: Konstancja Iwańczyk
Mam Talent!: Konstancja Iwańczyk

Na scenie programu "Mam Talent!" pojawiła się Konstancja Iwańczyk, a jej występ był jednym z tych, które pozostają w pamięci na długo po zakończeniu programu. Prezentując pokaz akrobatyczny, młoda artystka dosłownie zawisła w powietrzu, wykonując szereg niezwykłych figur, które wzbudziły zachwyt wśród publiczności.

Konstancja Iwańczyk zasłużenie zdobyła uznanie i pochwały jurorów. Jej historia to prawdziwy przykład tego, jak determinacja, talent i ciężka praca mogą prowadzić do osiągnięcia marzeń.

Jesteś wielką wojowniczką!
- skomentowała występ Agnieszka Chylińska.
Mam Talent!: Konstancja Iwańczyk
Mam Talent!: Konstancja Iwańczyk
Mam Talent!: Zobacz występ Konstancji Iwańczyk!

"Mam Talent!" - Kim jest Konstancja Iwańczyk?

Konstancja jest uczennicą drugiej klasy liceum. Przygodę z fitnessem sportowym zaczęła w wieku 6 lat. Najpierw uczyła się pod okiem Mirosława Kaźmierczaka, z którym współpracowała przez całą szkołę podstawową. Później wyjechała do Gdańska, gdzie rozpoczęła naukę w liceum sportowym i zaczęła treningi z mistrzynią świata Aleksandrą Kobielak. Przed rozpoczęciem drugiej klasy Konstancja musiała zrezygnować z chodzenia do szkoły i wrócić do miasta rodzinnego, ponieważ wykryto u niej jałową martwicę guzowatości kości główki ramiennej. Przeszła trzy operacje rąk i niestety nadal odczuwa pokłosie choroby.

W przyszłości Konstancja chciałaby się poświęcić pracy z dziećmi i w końcu otworzyć własną szkołę gimnastyczną, by zaszczepiać w najmłodszych miłość do aktywności fizycznej. Jej hobby to taniec, który odegrał ważną rolę w jej życiu po pierwszej przebytej operacji, kiedy nie mogła wrócić do treningów fitnessu.

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 3. odcinku na żywo?

Trzeci odcinek na żywo niezwykle popularnego programu "Mam Talent!" przyniósł widzom niezapomniane emocje i niespodzianki. Bartek Wasiliewski, wyłaniający się z tłumu swoim wyjątkowym talentem, triumfował, zdobywając pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego występ stał się fenomenem, zdobywając serca publiczności i stając się niekwestionowanym faworytem.

Następnie nadszedł czas na wyłonienie kolejnych finalnych uczestników spośród naszej ekipy utalentowanych uczestników - Nesemos Dance Team oraz Nina Stec. To właśnie oni zajęli drugie i trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. Decyzję o wyborze pozostawiono jurorom programu, których zadanie staje się coraz bardziej trudne z każdym odcinkiem. W rezultacie, jury w składzie Agnieszki Chylińskiej, Julii Wieniawy i Marcina Prokopa, do wielkiego finału awansowała Nina Stec, który teraz ma szansę kontynuować swoją walkę o zwycięstwo. Dziką kartę wciąż utrzymuje zespół "Teddy's Army".

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości