Iluzjoniście Maćkowi posypały się kulki. Czy ten występ pozbawi go finału?

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Macieja Pędy!
Maciej Pęda, pasjonat sztuki iluzji od najmłodszych lat, zachwycił widzów swoimi magicznymi sztuczkami w półfinale programu "Mam Talent!". Jego niezwykła zdolność do kreowania iluzji za pomocą własnych rąk i umysłu przyniosła mu liczne sukcesy, w tym tytuły mistrza Polski w różnych kategoriach iluzji.
Mam Talent!: Maciej Pęda
Mam Talent!: Maciej Pęda

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ Macieja Pędy

W studiu "Mam Talent!" znowu pojawiła się magia za sprawą niesamowitego występu Macieja Pędy. Od szóstego roku życia zafascynowany sztuką iluzji Maciej z pasją doskonalił swoje umiejętności, aż stał się jednym z najbardziej utalentowanych iluzjonistów w Polsce.

Występ Macieja Pędy w półfinale programu był prawdziwym show magicznego talentu. Jego zmysłowa manipulacja, finezja w kreowaniu iluzji oraz niezwykła energia porwały publiczność do aplauzu. Jego marzeniem jest zdobycie miejsca na podium mistrzostw świata w sztuce iluzji, a jego półfinałowy występ w "Mam Talent!" to kolejny krok w realizacji tego celu.

Mam Talent!: Maciej Pęda
Mam Talent!: Maciej Pęda

Mam Talent! - kim jest Maciej Pęda?

Maciek iluzją zajmuje się od 6. roku życia, wtedy wypożyczył z biblioteki książeczkę, na której końcu magik zdradzał prostą magiczną sztuczkę- wiązanie węzełka jedną ręką.

Specjalizuje się w manipulacjach, bo od zawsze fascynowało go, co może zdziałać własnymi rękoma i umysłem, a nie rekwizytem, który wystarczy ładnie „ograć“.

Ćwiczył po 6-8 godzin dziennie, przed lustrem, po czym swoje nowo nabyte umiejętności testował na rodzinie i znajomych. 2-3 razy w roku brał udział w zlotach iluzjonistów, na których miał okazję uczyć się od kolegów magików. Jest kilkukrotnym mistrzem Polski w iluzji scenicznej i iluzji z bliska. Przez dwa lata występował w programie telewizyjnym “Magicy z Ulicy”. Widzi siebie na podium mistrzostw świata w sztuce iluzji. Chętnie reprezentowałby nasz kraj w tych prestiżowych zawodach. Występuje wszędzie, gdzie o nim usłyszą i gdzie go wynajmą, czyli eventy firmowe, wesela, imprezy okolicznościowe. Bierze udział w różnego rodzaju magicznych projektach teatralnych i cyrkowych.

Oglądaj "Mam Talent!" w player.pl

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości