Pamiętacie wszystkich zwycięzców "Mam talent"? Zagłosuj na najlepszy występ!

Melkart Ball
Mam Talent: Zwycięzcy 14. edycji programu
Program „Mam Talent!” od lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce, przyciągając na scenę osoby o niezwykłych umiejętnościach. Pierwszy odcinek programu został wyemitowany w 2008 roku. Przyjrzyjmy się, kto zdobył serca jurorów i publiczności w poszczególnych edycjach.

1. Melkart Ball 

Melkart Ball
Melkart Ball

Pierwszą edycję programu „Mam Talent!” wygrał duet Melkart Ball. Ich akrobatyczne pokazy pełne były siły i precyzji, co zapewniło im zasłużone zwycięstwo. Po wygranej kontynuowali karierę, ich spektakle można było podziwiać w Azji, Ameryce czy Europie. 

2. Marcin Wyrostek 

Marcin Wyrostek
Marcin Wyrostek

Marcin Wyrostek, akordeonista, zachwycił wszystkich swoim wirtuozerskim talentem. Jego energetyczne i pełne pasji występy zdobyły serca zarówno jury, jak i publiczności. 

3. Magda Welc

Magda Welc i Kamil Bednarek z prowadzącymi w "Mam Talent!"
Magda Welc i Kamil Bednarek z prowadzącymi w "Mam Talent!"

Trzecią edycję wygrała młodziutka Magda Welc, której niesamowity głos i wzruszające interpretacje utworów poruszyły widzów. Po programie Welc postanowiła skupić się na edukacji i dopiero 12 lat po zwycięstwie w "Mam talent" wydała swój pierwszy album.  

4. Kacper Sikora 

Kacper Sikora w Mam Talent!
Kacper Sikora w Mam Talent!

W czwartej odsłonie programu nagroda główna również powędrowała do wokalisty. Tym razem był to Kacper Sikora, który ujął widzów i jury swoją piekną bawą głosu i świetnym warszatem woklanym.

5. Delfina i Bartek 

Mam Talent, 5. edycja
Mam Talent, 5. edycja

Piątą edycję wygrali Delfina i Bartek, para akrobatów, których występy zdawały się przeczyć prawom fizyki. Wzajemne zrozumienie i miłość do sportu okazały się przepisem na sukces, który przyniósł im zwycięstwo. 

6. Tetiana Galitsyna 

Tetiana Galitsyna znów na scenie "Mam Talent!"
Tetiana Galitsyna znów na scenie "Mam Talent!"

Szósta edycja przyniosła zwycięstwo Tetianie Galitsynie, artystce specjalizującej się w sztuce malowania piaskiem. To był jedyny w swoim rodzaju talent, który objawił się na naszej scenie. Jej niezwykłe obrazy tworzone na żywo zachwyciły publiczność. 

7.  Adrian Makur 

"Mam Talent!" - 7. edycja
"Mam Talent!" - 7. edycja

Adrian Makar, 15-letni wówczas wokalista, wygrał 7. edycję "Mam talent". Chłopiec podbił serca widzów i zgarnął 300 tys. złotych nagrody. Adrian - wychowanek Domu Dziecka w Dubience - w finałowym odcinku programu zaśpiewał piosenkę Josha Grobana "You raise me up".

8. Aleksandra Kiedrowicz 

Aleksandra Kiedrowicz
Aleksandra Kiedrowicz
Źródło: Grzegorz Press/TVN

Aleksandra Kiedrowicz, urocza wówczas 21-latka, podbiła serca jurorów i widzów 8. edycji popularnego show "Mam Talent!". Jej talent, urok osobisty i olśniewające występy sprawiły, że nie było wątpliwości. To właśnie ona zasłużyła na miano zwyciężczyni. Jak się okazuje wygrana w polskim "Mam Talent!" była tylko początkiem jej drogi do sukcesu. 

9. Jakub Herfort 

Jakub Herfort
Jakub Herfort
Jakub Herfort
Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN

Jakub Herfort był uczestnikiem "Mam Talent" w 2016 roku. Choć miał zaledwie 20 lat, zachwycił jurorów swoim pięknym, dojrzałym głosem.  Jego interpretacje utworów były pełne emocji i głębi, co przyciągnęło uwagę publiczności i jurorów. 

10. Lukas Gogol 

Lukas Gogol
Lukas Gogol
Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN

Dziesiątą edycję wygrał Lukas Gogol, młody akordeonista, który swoją wirtuozerią i pasją do muzyki zdobył serca widzów. Zwycięzca jubileuszowej edycji miał wówczas 15 lat, a przygodę z grą na akordeonie rozpoczął już w wieku 7 lat. 

11. Duo Destiny 

Mam Talent!: Duo Destiny w 12. edycji!
Mam Talent!: Duo Destiny w 12. edycji!

Dwunastą edycję wygrał duet akrobatyczny Duo Destiny. Para stworzyła niezapomniane show, łącząc w swoich występach siłę, grację i precyzję. Korzystając z popularności i dobrej passy, postanowili spróbować swoich sił również za oceanem. Duo Destiny pojawili się na castingu do 2. edycji "America's Got Talent: The Champions". W specjalnej odsłonie formatu udział biorą jedynie najlepsi uczestnicy wszystkich edycji show z całego świata. 

12. Maria Gawlik i Julian Waglewski

Mam Talent!: Finał 12
Mam Talent!: Finał 12

W 2019 roku zwycięstwo ponownie zdobył akrobatyczny duet.  Trzynastą edycję wygrały  Maria Gawlik i Julian Waglewski, młode akrobatki, które swoim talentem i niesamowitymi umiejętnościami zdobyły uznanie jurorów i publiczności. Ich występy były pełne emocji i technicznej perfekcji. 

13. Krzysztof Jaros 

Mam Talent!: Krzysztof Jaros
Mam Talent!: Krzysztof Jaros
Źródło: MWMEDIA

Trzynastą edycję wygrał Krzysztof Jaros. Jego występy taneczne były pełne pasji i autentyczności, co przyciągnęło uwagę zarówno jury, jak i widzów. 

14. Miłosz Bachonko

Mam Talent!: Miłosz Bachonko
Mam Talent!: Miłosz Bachonko

Zwycięzcą 14. edycji "Mam Talent" okazał się Miłosz Bachonko, który w finałowej trójce mierzył się z tancerzem pole dance Pawłem Haczkurem oraz tancerką Martyną Stawowy. To kolejny zdolny akordeonista, który wywalczył w naszym programie główną nagrodę.

15. Bartek Wasilewski

Mam Talent!: Bartek Wasilewski
Mam Talent!: Bartek Wasilewski

15. edycja programu wygrał  Bartek Wasilewski, uczeń pierwszej klasy o profilu kierowca-mechanik szkoły zawodowej. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął mając 7 lat, wtedy zaczął pisać pierwsze teksty i podkładać do nich bity. Kiedy miał 9 lat zwrócili na niego uwagę starsi koledzy i zaprosili na nagranie piosenki do studia w Płocku. To był dla niego przełom, moment, który go natchnął do dalszego działania.

Każdy z tych zwycięzców wniósł coś wyjątkowego do programu „Mam Talent!” i zapisał się na trwałe w pamięci widzów. Talent, pasja i determinacja tych artystów pokazują, jak wiele niesamowitych talentów kryje się w Polsce. Ich sukcesy są inspiracją dla kolejnych uczestników programu i dowodem na to, że marzenia mogą się spełniać dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu.

Autor: Dagmara Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?