"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3849 w TV: Dex wstrząśnięty! Czy jego była dziewczyna przeżyje?!

"Na Wspólnej" - 3848
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3848 w TV: Dex przeżył wstrząs!
Źródło: TVN
Do szpitala przyjeżdża karetka, Dex (Jan Jakubik) jest w szoku! Przywożą Matyldę, dziewczynę, którą kiedyś pokochał. Czy ta historia będzie miała tragiczne zakończenie? Czy Matylda przeżyje? Jak potoczą się losy Grześka (Jakub Tofil)? Sprawdźcie już teraz.

Dex (Jan Jakubik) zmartwiony – jego była dziewczyna trafia do szpitala!

Dex (Jan Jakubik) wraca na oddział Nalepy (Przemysław Sadowski) jako wolontariusz. Oświadcza swojemu mentorowi, że skończył z miłostkami - skupi się tylko na pacjentach. Ale od razu łamie obietnicę - karetka przywozi do szpitala Matyldę! Jej widok bardzo porusza Dexa - martwi się o dziewczynę, którą kiedyś pokochał. Lew próbuje wesprzeć chłopaka…

A co jeszcze wydarzy się w odcinku 3849 serialu "Na Wspólnej"?

Alina ostro miesza w sercach synów Bogdana (Wojciech Brzeziński)!

Berg (Wojciech Brzeziński) robi wyrzuty Frankowi, że zakumplował się z Aliną – to przecież jego szefowa, w dodatku kombinatorka! Tymczasem Alina flirtuje z Antkiem i daje mu się zaprosić jutro na wino. Wieczorem spotyka się z facetem, który ma jej zapłacić za nielegalny transport komponentów do produkcji amfetaminy!

Kadr z odcinka 3848 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3848
Kadr z odcinka 3848 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Grzesiek (Jakub Tofil) coraz dalej od Heli…

Wałek prosi Helę o pomoc w organizacji imprezy urodzinowej Grześka (Jakub Tofil). Chłopak wyznaje koleżance, że wie z jakiego powodu rozstała się z… Sarą! Hela unika Grześka – wyraźnie nie podoba jej się, że zdradził kumplowi ich tajemnice. Tymczasem młody Smolny ma inny problem – jak powiedzieć prawdę o sobie… mamie?!

Kadr z odcinka 3848 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3848
Kadr z odcinka 3848 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające — z życia wzięte — wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o 20.10 w TVN.

Oglądaj serial "Na Wspólnej" także w Max!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?