Przed śmiercią mamy obiecała jej, że będzie śpiewać. Występ Oliwii porusza do głębi

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Oliwii Miś!
W programie "Mam Talent!" każdy odcinek to prawdziwa uczta dla miłośników talentów, jednak czwarty półfinał przyniósł coś wyjątkowego - porywający występ Oliwii Miś, który zatrzymał oddech zarówno jury, jak i publiczności.
Mam Talent!: Oliwia Miś
Mam Talent!: Oliwia Miś

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ Oliwii Miś!

Oliwia Miś, młoda wokalistka, już od pierwszych chwil na scenie emanowała pewnością siebie. Wybór utworu był trafiony - połączenie siły i delikatności, które znakomicie oddały paletę jej możliwości wokalnych.

Reakcje jury nie pozostawiły wątpliwości, co do jakości jej występu. Ich pozytywne oceny i słowa uznania stanowiły potwierdzenie jej talentu i profesjonalizmu. Publiczność również nie szczędziła oklasków i wyrazów uznania dla Oliwii, co świadczyło o ogromnym wsparciu, jakim cieszyła się ze strony widzów.

Rzadko to mówię, ale poruszyłaś mnie
- skomentował występ Oliwii Marcin Prokop
Mam Talent!: Oliwia Miś
Mam Talent!: Oliwia Miś
Mam Talent!: Zobacz poruszający występ Oliwii Miś!

"Mam Talent!" - Kim jest Oliwia Miś?

Oliwia jest uczennicą ogólnokształcącej szkoły muzycznej, na wydziałach wokalistyki jazzowej oraz klasyki. Dodatkowo uczy się gry na pianinie i gitarze. To dzięki mamie zaczęła się jej przygoda z muzyką – właśnie ona zapisała ją na lekcje wokalne i do szkoły muzycznej. Po śmierci mamy, która była największym wsparciem i najlepszą przyjaciółką, rolę opiekunów Oliwii i jej najwierniejszych kibiców pełnią jej starsi bracia. Oprócz grania, Oliwia bardzo lubi komponować – ma już na swoim koncie pierwszy singiel pt. „Lżej”. Lubi także szydełkować. Za kilka lat chciałaby grać koncerty i wydać swój album. Jej największym marzeniem jest dalej rozwijać się w tym, co robi i występować przed coraz większą publicznością. 

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 3. odcinku na żywo?

Trzeci odcinek na żywo niezwykle popularnego programu "Mam Talent!" przyniósł widzom niezapomniane emocje i niespodzianki. Bartek Wasiliewski, wyłaniający się z tłumu swoim wyjątkowym talentem, triumfował, zdobywając pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego występ stał się fenomenem, zdobywając serca publiczności i stając się niekwestionowanym faworytem.

Następnie nadszedł czas na wyłonienie kolejnych finalnych uczestników spośród naszej ekipy utalentowanych uczestników - Nesemos Dance Team oraz Nina Stec. To właśnie oni zajęli drugie i trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. Decyzję o wyborze pozostawiono jurorom programu, których zadanie staje się coraz bardziej trudne z każdym odcinkiem. W rezultacie, jury w składzie Agnieszki Chylińskiej, Julii Wieniawy i Marcina Prokopa, do wielkiego finału awansowała Nina Stec, który teraz ma szansę kontynuować swoją walkę o zwycięstwo. Dziką kartę wciąż utrzymuje zespół "Teddy's Army".

Mam Talent! 15: Relacja z 3. półfinału

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości