Niezapomniany występ w "Mam Talent"! Jak dziś wygląda Klaudia Kulawik?

Mam Talent!: Zobacz występ Klaudii Kulawik z 1. edycji
Klaudia Kulawik, odkrycie pierwszej edycji programu "Mam Talent", wprawiła w osłupienie jurorów i miliony widzów swoim niezwykłym talentem. Jak wygląda dziś, po ponad 15 latach? 

Występ Klaudii Kulawik w "Mam Talent"

W 2008 roku, w wieku zaledwie 11 lat, Klaudia Kulawik wystąpiła w pierwszej edycji "Mam Talent". Jej wykonanie utworu "Dziwny jest ten świat" z repertuaru Czesława Niemena zachwyciło nie tylko jurorów, ale także widzów przed telewizorami. Małgorzata Foremniak nie kryła swojego podziwu, mówiąc: "Klaudia, muszę wstać. Chylę głowę przed twoim talentem." Kuba Wojewódzki również był pod wrażeniem: "Klaudio Kulawik, czuję, że się jeszcze zobaczymy. Trzy razy tak".

Reakcje i sukcesy po występie Klaudii Kulawik

Mam Talent!
Mam Talent!

Choć Klaudia nie zdobyła pierwszego miejsca, to jej występ zapadł w pamięć najbardziej. Po programie otrzymała wiele zawodowych propozycji. Wzięła udział w trasie koncertowej "Mam Talent", a 100 tysięcy złotych, które wygrała, przeznaczyła na edukację muzyczną. Dzięki temu jest dziś absolwentką prestiżowej British and Irish Modern Music Institute w Londynie.

Tak wyglądały początki "Mam Talent!"
Tak wyglądały początki "Mam Talent!"
Pierwsza edycja "Mam Talent!" wystartowała 10 lat temu i od razu była wielkim wydarzeniem w polskiej telewizji. To właśnie w niej zobaczyliśmy Klaudię Kulawik i zwycięski duet Melkart Ball oraz zespół Audiofeels. Przypomnijcie sobie razem z nami najlepsze momenty!

Klaudia Kulawik - życie po "Mam Talent", jak dziś wygląda

Po latach Klaudia nadal jest aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się swoim życiem z fanami. Wiele osób nadal kojarzy ją z 11-letnią dziewczynką, która poruszyła ich serca swoim występem w "Mam Talent". Komentarze pod jej zdjęciami często wyrażają zdumienie nad tym, jak bardzo się zmieniła.

Klaudia Kulawik to nie tylko niesamowity talent, który został odkryty w młodym wieku, ale również przykład determinacji i konsekwencji w dążeniu do celu. Jej droga od występu na scenie "Mam Talent" do absolwentki prestiżowej uczelni muzycznej pokazuje, że marzenia mogą się spełniać, jeśli tylko ma się odwagę i wytrwałość, by za nimi podążać.

Autor: Dagmara Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?