Która uczestniczka 8. edycji "Hotelu Paradise" była najlepsza? Zagłosuj!

Hotel Paradise
Hotel Paradise 8: pocałunki
W 8. sezonie "Hotelu Paradise" nie zabrakło intryg i wielkich dram. Niejednokrotnie to "płeć piękna" miała czynny udział w ich tworzeniu. Dziewczyny dostarczały mnóstwo emocji, bawiły, a nawet wzruszały. Która z nich była Waszym zdaniem najlepsza? Oddajcie swój głos poniżej.

Agnieszka Siedlak

Hotel Paradise 8: Agnieszka
Hotel Paradise 8: Agnieszka

Agnieszka zwyciężyła 8. edycję programu, rozbijając kulę na polu 100 tysięcy złotych. W programie nazywana była "ciocią" oraz "zupą pomidorową", ze względu na to, że każdy ją lubił i mógł liczyć na jej wsparcie. Agnieszka jest linergistką we własnym gabinecie kosmetycznym w Częstochowie. Jest artystyczną duszą, a swoje natchnienie wyraża przez malowanie obrazów.

Luiza Krefft

Hotel Paradise 8: Luiza
Hotel Paradise 8: Luiza

W programie Luiza dała się poznać jako nonkomformistka. Nie bała się żyć według własnych zasad i nie wstydziła wypowiadać opinii. Mimo wszystko miała dobre serce i uczestnicy w większości ją lubili. Jej motto to „na wojnie i w miłości wszystko wolno”. Wszelkie konflikty szybko rozwiązuje, ale gdy ktoś zajdzie jej za skórę, potrafi pokazać pazury.

Martyna Reszka

Hotel Paradise 8: Martyna
Hotel Paradise 8: Martyna

Martyna pracuje jako managerka restauracji, a wolny czas spędza na treningach pole dance. Fascynuje ją także poznawanie innych kultur i ludzi, dlatego uwielbia podróżować. „Jeden wielki chaos” – tak o sobie mówi. Na pierwszy rzut oka wydaje się niewinna, ale potrafi pokazać różki. W Hotelu dała się poznać jako wesoła i uczuciowa osoba.

Natalia Sielwonczuk

Hotel Paradise 8: Natalia
Hotel Paradise 8: Natalia

Natalia to pół Polka, pół Włoszka, o zdecydowanie sycylijskim temperamencie. Ma w sobie ogień, ale czasami brakuje jej pewności siebie. W Hotelu dała się poznać jako dusza towarzystwa, która potrafi rozkręcić dobrą imprezę, pożartować, ale też poważnie porozmawiać z bliskimi jej ludźmi.

Dominika Bereś

Hotel Paradise 8: Dominika
Hotel Paradise 8: Dominika

Dominika studiuje, pracuje i poświęca mnóstwo czasu na sport. Trenowała już taniec towarzyski, twerk, tajski boks, a w triathlonie dwukrotnie zdobyła Puchar Polski. Lubi być w centrum uwagi. Jest pewna siebie i nie boi się wyrażać własnej opinii, czy się to komuś podoba, czy nie. Po odpadnięciu z programu związała się z Kubą.

Jessika Polańska

Hotel Paradise 8: Jessi
Hotel Paradise 8: Jessi

Jessica zajmuje się rachunkowością w firmie swojego taty. Wolny czas spędza aktywnie, ostatnio polubiła się z pilatesem. Gdy tylko może, kupuje bilety lotnicze i zwiedza świat. Stuprocentowa romantyczka. Do programu zgłosiła się w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Wrażliwa i zawsze skora do pomocy.

Ada Borkowska

Hotel Paradise 8: Ada Borkowska
Hotel Paradise 8: Ada Borkowska

Energiczna, zabawna i rozbrajająco urocza kokieta. Wiecznie uśmiechnięta i trochę szalona. Wie, że podoba się chłopakom i radośnie z tego korzysta. Uwielbia być w centrum uwagi, ale nigdy się nie narzuca. Jej naturalna charyzma i radosne usposobienie przyciągają ludzi jak magnes. Razem z Bartkiem Pankowskim doszli do finału 8. edycji "Hotelu Paradise". Ich programowa relacja była jednak burzliwa i ostatecznie nie udało im się stworzyć związku. Ada poświęca się aktualnie karierze muzycznej.

Ksenia Ulitina

Hotel Paradise 8: Ksenia Ulitina
Hotel Paradise 8: Ksenia Ulitina

Pochodząca z Ukrainy Ksenia łączy w życiu pasję do fotografii z pracą modelki. Jest pewna siebie, ambitna i pełna determinacji. Za fasadą siły kryje się jednak delikatna strona, którą Ksenia ujawnia jedynie w zaufanych relacjach. Nie boi się pokazywać swoich emocji i ceni szczerość w kontaktach z ludźmi.

Emilia Salwa

Hotel Paradise 8. Emilka
Hotel Paradise 8. Emilka

Prawdziwą pasją Emilki jest muzyka. Utrzymuje się, grając i śpiewając na ulicach, w barach i restauracjach. Podróżuje także po festiwalach sztuki ulicznej. Jest wieczną optymistką. Wierzy w dobro ludzi, przez co bywa łatwowierna. W sytuacjach konfliktowych unika konfrontacji i reaguje emocjonalnie. Ceni sobie spokój, harmonię i kontakt z naturą.

Kasia Stępień

Hotel Paradise 8. Kasia
Hotel Paradise 8. Kasia

Kasia studiuje marketing i pracuje w branży telekomunikacyjnej oraz jako hostessa. Jej hobby to pole dance i fotomodeling. Kasia to dusza towarzystwa. Zawsze robi dobre pierwsze wrażenie, choć obciachowe sytuacje nie są jej obce. Charakteryzuje się silnym charakterem i nigdy nie obciąża innych swoimi problemami. Jest bardzo uczuciową osobą, co sprawia, że często romantyzuje swoje życie i łatwo popada w zauroczenia.

Zagłosuj na ulubioną uczestniczkę 8. edycji "Hotelu Paradise"

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?