Hotel Paradise 8. Wejście nowej uczestniczki, pojedynek singli i pierwszy konflikt

Hotel Paradise: Pojedynek singli
Hotel Paradise: Pojedynek singli
Hotel Paradise 8: Pojedynek singli
Hotel Paradise 8: Pojedynek singli
W hotelu pojawił się list, a w nim szansa dla wybrańców. Rezultat zadania, które musieli wykonać wskazani mieszkańcy, może zaważyć także na losach innych uczestników.

"Hotel Paradise" - pojedynek singli i wejście nowej uczestniczki

Single stanęli do pojedynku i zawalczyli o szansę na zmianę swojego aktualnego stanu. Gra, w której wzięli udział, zaważyła o tym, kto z nich jeszcze tego samego dnia opuści singlówkę i przeniesie się do sypialni razem ze swoją nową parą. Luiza niestety nie miała szczęścia i konkurencję wygrał Daniel. W domu czekała na niego niespodzianka w postaci Jessi!

"Hotel Paradise". Kim jest Jessica Polańska?

Jessica zajmuje się rachunkowością w firmie swojego taty. Wolny czas spędza aktywnie, ostatnio polubiła się z pilatesem. Gdy tylko może, kupuje bilety lotnicze i zwiedza świat.

Stuprocentowa romantyczka. Do programu zgłosiła się w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Wrażliwa i zawsze skora do pomocy. Ale gdy ktoś zrani jej przyjaciół, jest gotowa stanąć do walki. Nie owija w bawełnę, gdy coś jej się nie podoba.

Była w dwóch związkach, w tym 2 lata w małżeńskim. To była jej pierwsza prawdziwa miłość. Mimo zdrad, Jessi walczyła o tę relację, ale ostatecznie z bólem serca rozwiodła się. Teraz chce ponownie się zakochać, zbudować trwały związek i znów być żoną. Szuka partnera, który będzie lojalny, szczery i gotowy na prawdziwą miłość – jak ona. Lubi wysokich brunetów z tatuażami.    

Jessi ma 24 lata.

Hotel Paradise 8: Jessi
Hotel Paradise 8: Jessi

"Hotel Paradise". Kulminacja negatywnych emocji doprowadza do pierwszych konfliktów

Boska impreza w Hotelu Paradise niespodziewanie się popsuła. Kumulacja negatywnych emocji doprowadzłai do wybuchów płaczu, ataków złości, a w rezultacie nawet do opuszczenia towarzystwa przez niektóre osoby. W cały ten nieoczekiwany galimatias byli zamieszani Natalia, Dominika i Bartek. Wieczór okazał się za to wyjątkowo pomyślny dla Michała i Martyny, którzy z każdą chwilą coraz bardziej pogłębiają swoją znajomość.

Luiza wspina się na wyżyny kreatywności, by zbliżyć się do chłopaków. Cała ta sytuacja sprawiła, że atmosfera stała się napięta i nie obyło się bez ostrej wymiany zdań. Czy singielce uda się wzbudzić w chłopakach zainteresowanie, czy jednak jej starania spełzną na niczym?

Autor: Maja Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości