Czas na Show. Drag Me Out: Sprawdź, co dzieje się za kulisami programu

Co dzieje się za kulisami "Czas na Show. Drag Me Out"?
Jesteście ciekawi, jak wyglądają kulisy nowego programu TVN "Czas na Show. Drag Me Out"? Mamy dla Was coś wyjątkowego. Wraz z reporterem, Oskarem Netkowskim pokażemy Wam, jak od kuchni wygląda plan programu. Sprawdźcie, co dzieje się poza kamerami.

Kulisy programu "Czas na Show. Drag Me Out"

"Czas na Show. Drag Me Out" to spektakularne show telewizyjne, w którym wraz z uczestnikami wyruszamy w niezapomnianą podróż przez krainę sztuki drag. Każdy odcinek to pełna ekscytacji i niezapomnianych momentów opowieść o kulturze Drag Queens, ale również świetna rozrywka dla każdego. Emocje udzielają się nie tylko bohaterom show, ale także publiczności oraz bliskim uczestników. Specjalnie dla Was nasz reporter, Oskar Netkowski zajrzał za kulisy programu i sprawdził, co dzieje się na planie w trakcie nagrań.

Mery Spolsky i Oskar Netkowski na planie Czas na Show. Drag Me Out
Mery Spolsky i Oskar Netkowski na planie Czas na Show. Drag Me Out

Bliscy o przygotowaniach uczestników "Czas na Show. Drag Me Out"

Udział w programie "Czas na Show. Drag Me Out" jest sporym wyzwaniem dla uczestników, ale także wielkim przeżyciem dla ich bliskich. Oskar Netkowski postanowił zapytać Adama Zdrójkowskiego o przygotowania jego taty, Dariusza Zdrójkowskiego, do występu w programie.

Próbuje ten stres mocno ukryć. Jeżeli mu się to uda i wyjdzie tu, poczuje te energię ludzi, będzie się tym bawił, to myślę, że na pewno ma zadatki na finalistę
- skomentował Adam Zdrójkowski.
Oskar Netkowski i Adam Zdrójkowski na planie Czas na Show
Oskar Netkowski i Adam Zdrójkowski na planie Czas na Show

W programie "Czas na Show. Drag Me Out" wystąpił również uczestnik Top Model, Tadeusz Mikołajczak. Za kulisami dzielnie wspierała go jego dziewczyna, Zosia. Zapytana o emocje na planie, odpowiedziała:

Jestem spokojna. Wiem, że Tadeusz robi wszystko dobrze. Na 100%. Super będzie na to patrzeć
Oskar Netkowski i Zosia, partnerka Tadeusza Mikołajczaka
Oskar Netkowski i Zosia, partnerka Tadeusza Mikołajczaka

Na publiczności nie zabrakło również wyjątkowych gości. Oskar Netkowski porozmawiał z "Atomówkami", które dragiem zajmują na co dzień. Przyznały, że są bardzo podekscytowane programem i ciekawe tego, co przygotują dla nich uczestnicy programu.

Oskar Netkowski i Atomówki
Oskar Netkowski i Atomówki

Emisja programu "Czas na Show. Drag Me Out"

Nowy program TVN, "Czas na Show. Drag Me Out" emitowany jest w każdy wtorek o 21:35 w TVN i player.pl. Więcej informacji o programie znajdziecie również na oficjalnym profilu programu na Instagramie oraz Tik Toku.

Zobacz również:

Autor: Magdalena Dudko

Reporter: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości