Hotel Paradise 8: Drama na Rajskim Rozdaniu. Padły mocne słowa! 

Hotel Paradise 8: Szokująca decyzja Jessi!
Za nami pierwsze w tym sezonie Rajskie Rozdanie. Uczestnicy tuż przed ceremonią dowiedzieli się, że w tej edycji nie ma powrotów. Walka o pozostanie w raju była zacięta. 

Uczestnicy poznali nowe zasady 8. edycji "Hotelu Paradise" 

Klaudia El Dursi miała dla mieszkańców hotelu dwie ważne wiadomości. Po pierwsze prowadząca postawiła uczestników przed ważnym wyborem. Każdy mógł zagłosować, czy chce dać szansę Jessice zdobyć przywilej przed Rajskim Rozdaniem. Nowa uczestniczka miała ogromne szczęście i wylosowała immunitet. Dziś to ona rozdawała karty. 

Druga ważna informacja przekazana przez Klaudię dotyczyła zmiany zasad gry. Wiadomość, że w tej edycji nikt nie odstanie kolejnej szansy, mocno podgrzała atmosferę w naszym raju. 

Rajska Wyrocznia i Rajskie Rozdanie - pierwsze w 8. sezonie "Hotelu Paradise"

Informacje uzyskane od Rajskiej Wyroczni jednym rozjaśniły drogę i dodały pewności, a innym wręcz przeciwnie. Luiza dowiedziała się o spisku zawiązanym przeciwko niej i dobitnie zademonstrowała swoje oburzenie. Taka postawa prawdopodobnie nie przysporzy jej sprzymierzeńców.  

Hotel Paradise 8: Martyna wybrała Antka!

Podczas Rajskiego Rozdania emocje sięgnęły zenitu. Polały się łzy i padły naprawdę mocne słowa. Jessica wybierała jako pierwsza, ponieważ miała immunitet. Jej decyzja wprawiła wszystkich w osłupienie. Dziewczyna podeszła do Michała i tym samym rozbiła najmocniejszą parę. Martyna nie ukrywała swojego zdenerwowania i rzuciła kilka mocnych zdań w kierunku Jessi. Zarzuciła nowej uczestniczce, że gra nieczysto i jest podła. Pozostałych wypowiedzi nie będziemy cytować, bo nam nie wypada... 

Hotel Paradise 8: Martyna odpadła z programu

To nie był koniec emocji dzisiejszego wieczoru. Odejście Martyny z programu przejdzie chyba do historii jako jedno z najbardziej emocjonalnych w "Hotelu Paradise". Jessi próbowała załagodzić sytuację i wyjaśnić swoją decyzję, ale na nic się to nie zdało. Maryna nie dała się przekonać, jej zdaniem Jessi zniszczyła jedyną prawdziwą relację w programie.

Hotel Paradise 8: Komentarz Martyny po Rajskim Rozdaniu

Jakie pary powstały w "Hotelu Paradise"?

 • Michał i Jessi 
  • Bartek i Luiza 
   • Jędrzej i Agnieszka 
    • Antek i Natalia 
     • Daniel i Dominika 

      Autor: Dagmara Anna

      podziel się:

      Pozostałe wiadomości