"Troszkę się wstydzę tego...". Czas podsumowań w Hotelu Paradise

Hotel Paradise 8, rozmowy przy ognisku
Finał tuż za rogiem. Czas na chwilę się zatrzymał, by podsumować 8. sezon Hotelu Paradise. Kto zaliczył największy obciach? Czyja przyjaźń jest najsilniejsza? Komu niejednokrotnie udało się rozbawić do łez mieszkańców?

Chwila nostalgii przy ognisku

Już we wtorek wielki finał 8. edycji "Hotelu Paradise". Pomimo rosnącej rywalizacji, uczestnicy dostali szansę na chwilę oddechu podczas wspólnego ogniska na plaży. Popijając wino, zatopili się w najlepszych wspomnieniach minionych tygodni.

Najśmieszniejszym uczestnikiem programu został okrzyknięty Oskar, który z niesamowitym dystansem zapewniał nie lada rozrywkę pozostałym hotelowiczom. Bartek i Michał wspominali swoją przyjaźń, którą zapałali do siebie już od pierwszych dni w programie. Zawsze mogli na siebie liczyć i wzajemnie się wspierali. Za to w kategorii największego obciachu, Natalia przyznała sobie pierwsze miejsce.

Troszkę się wstydzę tego swojego Mirka
- wyznała dziewczyna.

Mirek pojawił się na hotelowym weselu, jako drugie wcielenie Natalii - wąsaty zięć z Podlasia. Drugim "przypałem" dziewczyny była scena zazdrości, którą zrobiła Michałowi po pojawieniu się w programie nowej uczestniczki - Kasi.

Hotel Paradise 8, odcinek 38
Hotel Paradise 8 - odcinek 38
Hotel Paradise 8 - odcinek 38
Hotel Paradise 8 - odcinek 38
Hotel Paradise 8 - odcinek 38
+12
Zobacz galerię

Tytuł największej płaczki przypadł w udziale Adzie. Dziewczyna wylała w Hotelu morze łez, choć wcale nie bez powodu. Uczestnicy wspominali też za kim tęsknią najbardziej. Emilka, Oskar i Ada odparli zgodnie, że tęsknią za Dominiką. Natalia dodała, że brakuje jej też Jessi.

Jessi była mega dobrą duszyczką i pomogła na niejednym Rajskim
- powiedziała Natalia.

Na koniec uczestnicy spalili karteczki ze wspomnieniami w ognisku i wrócili do Hotelu.

Takie ognisko na plaży przydało się troszeczkę, żeby tak uspokoić się, powspominać
- stwierdził Oskar.

Istotnie - przed uczestnikami bardzo trudny czas. Już w poniedziałek czeka na nich Uber Pandora, a we wtorek wielki finał 8. edycji Hotelu Paradise!

Które pary wezmą udział w Uber Pandorze?

Już w poniedziałek Ada i Bartek, Aga i Jędrek oraz Natalia i Michał podczas Uber Pandory zawalczą o miejsce w finale! Jak im pójdzie? Jakie pytania zadadzą i uczestnicy? Kto będzie miał szansę stanąć na ścieżce lojalności?

Oglądajcie Hotel Paradise w TVN7 I player.pl, aby poznać dalsze losy uczestników!

Hotel Paradise 8: Które trzy pary wezmą udział w Uber Pandorze?

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości