Uber Pandora: Agnieszka pod ostrzałem pytań! Szokujące zarzuty [TYLKO U NAS]

Hotel Paradise: Uber Pandora
Hotel Paradise: Uber Pandora
Przed nami najtrudniejsza Pandora tego sezonu. Wszystkie niewyjaśnione dotąd sprawy, wszystkie skrywane żale i pretensje ujrzą światło dzienne! Byli mieszkańcy ósmego sezonu Hotelu Paradise, wezmą trzy pary w krzyżowy ogień pytań. I to właśnie oni zadecydują, kto zasłużył na miejsce w wielkim finale.

Walka o finał Hotel Paradise 8 - kto bierze udział?

Ostatnia Puszka Pandory w ósmej edycji "Hotelu Paradise" przyniesie wiele emocji i krótko mówiąc, nie dla wszystkich będzie przyjemnym doświadczeniem. O udziale w Uber Pandorze zdecydował test wiedzy o swoim parterze/partnerce. Przed ostatnią Puszką Pandory z hotelem pożegnali się Oskar i Emilka, a szansę na finał wciąż mają Bartek i Ada, Jędrzej i Agnieszka oraz Michał i Natalia. Teraz czeka ich spotkanie z uczestnikami, którzy wcześniej odpadli z programu. Jakie pytania usłyszą na tej najważniejszej Pandorze całego sezonu? Nie zdradzimy Wam wszystkiego, ale możemy Was zapewnić, że pytania będą mocne! 

Czy Aga jest graczem? 

Aga będzie musiała podczas Uber Pandory zmierzyć z trudnym pytaniem. Ktoś z mieszkańców najwyraźniej ma wątpliwości, czy dziewczyna jest szczera w programie. Agnieszka usłyszy pytanie: "dlaczego chęć wygranej przeważyła nad byciem sobą w Hotelu Paradise?". Czy rzeczywiście jej intencje nie są szczere wobec Jędrzeja, a ich relacja posłużyła dziewczynie tylko jako przepustka do tygodnia finałowego? 

Kiedy finał 8. edycji Hotelu Paradise

Ubar Pandora to ostatnia prosta przed finałem. Para, która najgorzej poradzi sobie z pytaniami i nie przekona do siebie pozostałych mieszkańców, pożegna się z marzeniem o finale. Czyja relacja zdaniem pozostałych uczestników jest najbardziej szczerą? Kto znajdzie się w finale? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w poniedziałek. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany we wtorek, 14 maja o 20:00 w TVN 7 i player.pl.

Zobacz również:

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości